Strona główna 0_Slider Polonia wróciła na zwycięską ścieżkę!

Polonia wróciła na zwycięską ścieżkę! [FOTO]

0

Po środowej wyjazdowej porażce z Sokołem Radzionków, siatkarki drugoligowego MKS-u Polonia Świdnica ponownie uniosły w górę ręce w geście triumfu. Biało-zielone pokonały nie bez trudu ostatnią w tabeli Polonię Łaziska Górne 3:1.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodyń. Podopieczne Mateusza Dąbrowskiego i Magdaleny Sadowskiej „oddały” w pierwszym secie rywalkom tylko 12 punktów. W drugiej odsłonie miejscowe zaprezentowały się niewiele gorzej, wygrywając 25:17. Trzecia partia niemalże od początku do końca należała do przeciwniczek ze Śląska. Łaziska Górne objęły prowadzenie i dowiozły je do ostatniej piłki. W czwartym secie wszystko wróciło już do normy – świdniczanki zwyciężyły 25:18, a cały mecz 3:1!

/FOTO: red., Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułJakub Gierszał o nowym filmie, zdjęciach w Świdnicy i granych postaciach [FOTO]