Po środowej wyjazdowej porażce z Sokołem Radzionków, siatkarki drugoligowego MKS-u Polonia Świdnica ponownie uniosły w górę ręce w geście triumfu. Biało-zielone pokonały nie bez trudu ostatnią w tabeli Polonię Łaziska Górne 3:1.
Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodyń. Podopieczne Mateusza Dąbrowskiego i Magdaleny Sadowskiej „oddały” w pierwszym secie rywalkom tylko 12 punktów. W drugiej odsłonie miejscowe zaprezentowały się niewiele gorzej, wygrywając 25:17. Trzecia partia niemalże od początku do końca należała do przeciwniczek ze Śląska. Łaziska Górne objęły prowadzenie i dowiozły je do ostatniej piłki. W czwartym secie wszystko wróciło już do normy – świdniczanki zwyciężyły 25:18, a cały mecz 3:1!
/FOTO: red., Artur Ciachowski/

![Amazon prawie gotowy, przebudowa infrastruktury drogowej trwa, co z Boschem? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/20260221_Amazon-1-238x178.jpg)
![Pewny triumf w sparingu. Coraz bliżej rozgrywek ligowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/02/CSC_0205-238x178.jpg)






![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
