Strona główna 112 Odpowiedzą za nielegalne posiadanie narkotyków

Odpowiedzą za nielegalne posiadanie narkotyków

0

Działania policjantów z powiatu świdnickiego ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania w ciągu ostatniego weekendu czterech osób, podejrzewanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy mężczyznach ujawniono marihuanę.

Działania policjantów, w dniach od 10 do 12 listopada, doprowadziły do zatrzymania czterech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie niedozwolonych substancji.  Przy mieszkańcach powiatu świdnickiego, w wieku od 21 do 40 lat, ujawniono marihuanę.

Zatrzymań, które miały miejsce na terenie powiatu,  dokonali funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oraz Komisariatu Policji w Świebodzicach i Żarowie.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a następnie usłyszeli zarzuty. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułWesprzyj bezdomne kociaki i przekaż fanty na bazarek
Następny artykułŚwidnicka policja apeluje o ostrożność na drodze