Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

43

Nie tylko kierowcy samochodów łamią przepisy lub po prostu lekceważą potrzeby innych uczestników ruchu. Dowodem na to jest dzisiejszy odcinek „Mistrzów parkowania”, do którego trafili także rowerzyści. Wyjątkowo do galerii dołączamy zdjęcie, które nie ma związku z postojem, ale jest dowodem na skrajną nieodpowiedzialność.

Do galerii mistrzów parkowania proponuję dorzucić mistrza wyprzedzania.Przed wiaduktami kolejowymi na drodze w kierunku Świdnickiego zalewu. Wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych, przez które przechodziła kobieta z wózkiem!!! Czy tu potrzebny jest jakiś komentarz? Niezmiernie żałuję tylko jednego, że nie zachowało się nagranie. Niemniej z fotografią zamierzam udać się we właściwe miejsce – napisał czytelnik Swidnica24.pl. Zdjęcie wykonane na ul. Sprzymierzeńców:

Ul. Strzegomska, przed centrum handlowym:

Ul. Ceglana:

Ul. M. Curie-Skłodowskiej:

Ul. Głowackiego:

Ul.Kopernika:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

Poprzedni artykułPiłkarze Polonii-Stali znów lepsi od Wiwy! [FOTO]
Następny artykułJakie pytania warto zadać rekruterowi w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej?