Strona główna 0_Slider Karolina sięgnęła po najbardziej okazały puchar!

Karolina sięgnęła po najbardziej okazały puchar! [FOTO]

0

Świetna, sportowa atmosfera towarzyszyła siatkarskiemu turniejowi amatorów organizowanemu przez klub TKKF Chemik Żarów. Na starcie zaprezentowało się pięć zespołów, w tym nasza ekipa z portalu Swidnica24.pl!

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, w sumie odbyło się dziesięć pasjonujących pojedynków. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyli siatkarze Karoliny Jaworzyna Śląska, którzy uzyskali komplet czterech wygranych. Podium uzupełnili: Strzelec Wołów i Chemik I Żarów, a na kolejnych pozycjach znaleźli się zawodnicy portalu Swidnica24.pl i Chemik II Żarów.

Zawody przebiegały w świetnej atmosferze, a otwarte zostały przez burmistrza Żarowa Leszka Michalaka. Zmagania w żarowskiej hali trwały przez pięć godzin. Na wszystkie drużyny czekały puchary, dla zawodników przygotowano przekąski i kawę oraz herbatę. Trzeba też wspomnieć o występie w turnieju dwóch zawodników, którzy od lat godnie reprezentują barwy Chemika Żarów. Mowa o doświadczonych panach, którzy powinni być wzorem dla młodych sportowców – 75-letnim Tomaszu Smerece i 70-letnim Władysławie Charęży – mówi Zbigniew Sionko z TKKF Chemik Żarów. Warto zauważyć, że żarowski klub nieprzerwanie funkcjonuje już od 1976 roku. Jeszcze w XX wieku był m.in. trzynastokrotnym zwycięzcą z rzędu rozgrywek Powiatowej Ligi TKKF w Świdnicy!

Szczegółowe wyniki turnieju w Żarowie:

Chemik II Żarów – Karolina Jaworzyna 0:2

Strzelec Wołów – Swidnica24.pl 2:0

Chemik I Żarów – Swidnica24.pl 2:1

Strzelec Wołów – Karolina Jaworzyna 1:2

Chemik I Żarów – Karolina Jaworzyna 1:2

Chemik II Żarów – Strzelec Wołów 0:2

Chemik I Żarów – Chemik II Żarów 2:0

Karolina Jaworzyna – Swidnica24.pl 2:1

Strzelec Wołów – Chemik I Żarów 2:0

Chemik II Żarów – Swidnica24.pl 1:2

/FOTO: red./

Poprzedni artykułZostań przyjacielem Hacziego [FOTO]
Następny artykułTrwa kiepska seria ŚKPR-u Świdnica