Strona główna Sport Inne Zawodnik KSW z wizytą w Świdnicy

Zawodnik KSW z wizytą w Świdnicy

1

Świdnicką Akademię Sztuk Walki odwiedził zawodnik federacji KSW, walczący w wadze lekkiej Grzegorz Szulakowski (MMA 8-1), na co dzień trenujący w Solo Team Namysłów.

Poprowadził on zajęcia z MMA oraz poruszył ważne kwestie swojej bazy wyjściowej jaką są zapasy. Okazje do poznania niezwykłych technik, wykorzystali także zawodnicy z Bielawy więc Świdnicę zalała fala dwóch filii Gold Teamu – Bebson oraz Saiyan. Zawodnicy prócz treningu z gwiazdą KSW mieli okazję poznać go bliżej na późniejszej kolacji.

Gwarantujemy, że to nie był jednorazowy przyjazd „Szuliego” do naszego klubu. Kontakt mamy na co dzień więc myślę, że jeszcze nie raz zobaczymy się na wspólnym treningu czy zawodach. Jest to bardzo mocny zawodnik KSW, aktualnie najbliższy szansy walki o pas wagi lekkiej więc cieszę się, że moi zawodnicy mieli okazje poznać go osobiście i zobaczyć, że da się tak naprawdę osiągnąć bardzo dużo. Wystarczy tylko się temu poświęcić i mocno trenować – mówi trener Saiyan Gold Team – Bartłomiej Batko.

Poprzedni artykułKwiaty, stroiki, znicze. Jakie ceny w Świdnicy? [FOTO]
Następny artykułŚwidnicki kierowca testuje bolid w Portugalii