Strona główna 0_Slider Relacja LIVE z meczu piłkarzy: Polonia-Stal – Sokół

Relacja LIVE z meczu piłkarzy: Polonia-Stal – Sokół

0

Punktualnie o 15.00 rozpocznie się mecz 11. kolejki grupy wschodniej piłkarskiej IV ligi pomiędzy Polonią-Stal Świdnica a Sokołem Marcinkowice. Zapraszamy do śledzenia relacji live, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Jagieła, Salamon, Białas, Ł. Kot, Sowa, Somala, Łuszkiewicz, Szczygieł, Tragarz, Myrta

Skład Sokoła: Janiczak, Kaczmarek, Kosik, Kołodziński, Rybiński, Rokicki, Janiuk, Wroński, Rudolf, Płomiński, Dutka

Zawody poprowadzi trójka z Kolegium Sędziów Legnica – głównym będzie Rafał Abramowicz

rozpoczynamy spotkanie

8′ – szybka gra z obu stron, jak na razie bez większego zagrożenia dla bramkarzy

9′ – dobra akcja na prawym skrzydle Szczygła, nasz skrzydłowy traci jednak piłkę w starciu z obrońcą Sokoła

14′ – dośrodkowanie Szczygła z prawej strony boiska, nikt nie zamyka akcji

18′ – Płomiński – żółta kartka

19′ – Łuszkiewicz centruje z rzutu rożnego – sytuację czyszczą defensorzy

25′ – dwa dośrodkowania Łuszkiewicza w pole karne, znów górą defensorzy z Marcinkowic

33′ – dwie bardzo dobre interwencje Kota – wciąż mamy remis 0:0

38′ – wciąż bardzo szybki mecz przy ulicy Śląskiej, akcje przenoszą się błyskawicznie z jednej połowy na drugą

43′ – dwukrotnie do interwencji zmuszony został Janiczak, Golkiper Sokoła najpierw obronił strzał Łuszkiewicza, a następnie Szczygła

44′ – stuprocentowa okazja Sokoła do zdobycia gola. Sędzia podyktował jedenastkę dla rywali za faul w naszym polu karnym. Bartek Kot kapitalnie obronił rzut karny i wciąż mamy remis!

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę, bez zmian w składzie

50′ – dwa rzuty rożne dla przeciwników – dobrze w obronie świdniczanie

56′ – ostatnie minuty należą do gości, którzy częściej goszczą na naszym polu karnym

58′ – rzut rożny dla rywali i niestety przegrywamy 0:1! Dośrodkowanie i z najbliższej odległości jeden z zawodników Sokoła pakuję piłkę do sieci!!!

60′ – poloniści dążą do wyrównania, zamieszanie w polu karnym Sokoła – brakło szczęście

62′ – Białas – żółta kartka

66′ – Sowa groźnie uderza z rzutu wolnego – piłka nad poprzeczką

72′ – bardzo dobra okazja dla Polonii-Stali, piłka mija w polu karnym niestety Tragarza i Szczygła

73′ – Szczygieł – żółta kartka

73′ – Kozachenko w miejsce Szczygła

76′ – Tragarz wychodzi oko w oko z Janiczakiem – niestety górą bramkarz przeciwników

79′ – Białas ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę

80′ – Klemiński zmienia Łuszkiewicza

87′ – mimo gry w osłabieniu gościmy na połowie Sokoła. Przed momentem dośrodkowywał z rzutu rożnego Kozachenko, lecz nieskutecznie

koniec meczu – przegrywamy 0:1

Poprzedni artykułMiejska ciepłownia otworzyła drzwi: Troszkę trujemy, ale… [FOTO]