Kilkanaście jednostek straży pożarnej bierze udział w gaszeniu namiotowej hali w Pastuchowie przy ul. Fabrycznej. W obiekcie prowadzono recykling.
Zdjęcie i nagranie Adam Łukaszewski Polska On Air
Jak informuje Jacek Kurczyński z powiatowej Straży Pożarnej, wszyscy pracownicy zostali ewakuowani i nie ma informacji o poszkodowanych. Zgłoszenie strażacy otrzymali przed 14.00, na miejscu są jednostki zawodowe i OSP.
Aktualizacja: Pożar około 15.00 został opanowany, trwa dogaszanie. Na miejscu pracuje 15 jednostek straży pożarnej.
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński




![Strażacy interweniowali na stacji paliw. Zapalił się akumulator w kamperze [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-pozar-samochodu-2026.07.08-1-100x75.jpg)

![Pisklęta wypadły z gniazda. Z pomocą ruszyli świdniccy policjanci [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/uratowane-pisklaki-2026.07-mix-100x75.jpg)


