Strona główna Wydarzenia Świdnica Nowa latarnia uszkodzona

Nowa latarnia uszkodzona [FOTO]

0

Czytelnicy Swidnica24.pl bacznie śledzą wszystkie inwestycje, jakie są prowadzone w Świdnicy. Jeden mieszkańców dostrzegł uszkodzenie nowej latarni, zamontowanej zaledwie kilka tygodni temu na ulicy Kopernika.

Latarnia została ustawiona na wysokości numerów 3-5, gdzie trwają prace związane  z doprowadzeniem sieci ciepłowniczej z Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej. – Pracuje na miejscu ciężki sprzęt, który uszkodził w/w lampę (nie moje to nic się nie stało – miasto zapłaci), która została zamontowana 1-2 m-cy wcześniej. Niestety, jeśli tak będziemy dbać o mienie naszego miasta to w niedługim czasie będziemy się borykać z nowymi inwestycjami – poprawkami – pisze Czytelnik.

Dziękujemy czytelnikowi Świdnica24.pl za zwrócenie uwagi na uszkodzenie latarni w trakcie prac nad budową sieci ciepłowniczej przy ul. Kopernika. Prace wykonuje firma zewnętrzna i niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości przystąpiliśmy do ustalania ewentualnej odpowiedzialności za zaistniałą szkodę. O dalszym przebiegu sprawy poinformujemy niezwłocznie – odpowiada rzecznik prasowy miejskich spółek Witold Tomkiewicz.

/red./

Poprzedni artykułCBA w Urzędzie Miejskim wnioskuje o dokumenty ws. budowy stadionu
Następny artykułW Dobromierzu powstaje scena plenerowa [FOTO]