Strona główna Bez kategorii Młode siatkarki powalczyły w Głuchołazach

Młode siatkarki powalczyły w Głuchołazach

0

Najmłodsze siatkarki MKS-u Polonia Świdnica brały udział w dniach 6-8 października w XIV Ogólnopolski Turniej Mini-siatkówki Głuchołazy 2017. Biało-zielone wystąpiły w kategorii siatkarskich dwójek, trójek i czwórek. 

Kategoria dwójek to aż 36 zespołów i nasze 2 ekipy na starcie. Drużyna w składzie Nadia Luszyńska i Joanna Kudyba zajęła 9. lokatę natomiast Anna Będzińska i Jagoda Regnowska wywalczyły 11. pozycję. Kategoria trojek obsadzona była w ilości 24 zespołów. Nasz klub reprezentowany przez jeden zespół w składzie Julia Krasoń, Martyna Zając, Alicja Anioł i Dagmara Knap. Dziewczynki uplasowały się na wysokim 5. miejscu. W kategorii czwórek wystąpiło 20 drużyn. Świdnica reprezentowana była przez dwie ekipy. Zespół Polonii I Świdnica w składzie Martyna Zielińska, Wiktoria Wiraszka, Kinga Fąfara, Amelia Pieszczoch, Aleksandra Cwirko oraz Natalia Kardas zajęły 5. miejsce, a nasz drugi zespół był jeszcze wyżej, bo na 4. lokacie (skład: Martyna Gaik, Matylda Kozak, Julia Huzar, Marysia Marczuk, Martyna Pitek, Maja Banaszak).

Pomiędzy zmaganiami sportowymi organizator zapewnił wiele atrakcji – m.in. płukanie złota, strzelanie z łuku, wyjazd do Czech, mini zoo oraz pobyt w Jaskini Solnej. Trenerami świdnickich zespołów są Katarzyna Czapla, Tomasz Golowkin oraz Wojciech Ząbek.

Poprzedni artykułPolicja apeluje o rozwagę na drogach
Następny artykułWysoka wygrana polonistek ze Środą Śląską