Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

10

Można odnieść wrażenie, że kierowcy w każdym tygodniu umawiają się, w jaki sposób utrudnić życie innym użytkownikom dróg. Tym razem tematem przewodnim jest zastawianie wjazdu, ulicy, chodnika. Prezentujemy cotygodniową porcję zdjęć, nadesłanych przez Czytelników Swidnica24.pl. Wszystkie fotografie pochodzą ze Świdnicy.

Liderem dzisiejszego zestawienia jest osoba, która zaparkowała swoje auto dokładnie w poprzek ulicy Teatralnej, choć wielu innych próbowało jej dorównać.

Aleja Niepodległości:

Ul. Budowlana:

Ul. Głowackiego:

Ul. Husarska:

Ul. Sienna:

Ul. Sybiraków:

Ul. Łukasińskiego:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

 • henryk

  Na ul.Teatralnej można pomylić białą linię na osi jezdni z pasem postojowym ponieważ jest to tzw.strefa płatnego parkowania.Świdnickie oznakowania dróg od wielu już lat należy zaliczyć do patologii,bo zarówno plany organizacji ruchu, jak też wykonawstwo jest w rękach niekompetentnych ludzi.

  • Domino

   Twoim zdaniem, jak tam parkował, to nie widział,że nikt inny tak nie zaparkował, a poza tym blokuje pas ruchu? Tam sobie nie można niczego pomylić. Wystarczy się rozejrzeć.

  • Obserwator

   Myślę, że kolesiowi z Teatralnej trzeba włożyć za wycieraczkę prezerwatywę. Żeby się dalej nie rozmnażał.

   • Natalia

    Nie pomoze rozmnozy sie in vitro…..

 • Łukasz Szydzka

  Ta alfa romeo ze

 • Łukasz Szydzka

  Ta alfa z teatralnej to zdjęcie z przed miesiąca a nie dzisiejsze a to auto było zaparkowane na parkingu powyżej po prawej stronie tylko właścicie nie zaciągnoł ręcznego i auto samo się stoczyło więc co?redakcja trochę ścieme ciśnie

  • Domino

   A nie,to przepraszamy najmocniej. Nie zaparkował źle, tylko nie zaciągnął hamulca ręcznego i auto się stoczyło, a to przecież normalna sprawa.

 • Krystyna

  Polecam parking przy biedronce na ul Głowackiego tam nawet straz miejska parkuje na pasach:)

 • Krzysztof Czarnecki

  Auto z ul. Husarskiej nie stoi na chodniku, bo na Husarskiej w ogóle nie ma chodnika, w żadnym miejscu.

  • Obi von Kenobi ;-)

   Hm… zamiast jak zwykle pisać głupoty czasami warto wyjść na spacer ? 😉
   zresztą … google prawdę ci powie ( maps) .