Strona główna Zwierzaki Melon idealny dla samotnej osoby

Melon idealny dla samotnej osoby [Aktualizacja]

0

Aktualizacja: Melon jeszcze jest w schronisku, ale już wkrótce zostanie adoptowany. Przyszła właścicielka odbierze psiaka ze schroniska 20 lub 23 grudnia. W tej chwili starsza pani i jej córka, która namówiła ją na spokojnego pieska, przygotowują wyprawkę dla zwierzaka.

Ekstrawagancki psiak w typie terriera świetnie się sprawdzi jako towarzysz samotnej osoby. Sympatycznego Melona można adoptować w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

Średniej wielkości Melon w typie terriera został znaleziony na ul. Strzelińskiej w Świdnicy. – Psiak trafił do nas w stanie tragicznego zapchlenia. Miał bardzo zniszczoną sierść i podrażnioną skórę. Leczenie zapalenia skóry i odpchlenie pieska przyniosło pozytywny skutek i Melonik wraca do formy – opisują historię psiaka pracownicy świdnickiego schroniska.

Melon jest zabawnym i bardzo sympatycznym stworzeniem. – Cieszy się na widok opiekunów, wydaje też odgłosy radości na zapach pysznego jedzonka – opisują psiaka pracownicy instytucji i jak dodają, Melon ma w sobie nutkę ekstrawagancji. – Bardzo lubi spacery w spokojnym tempie. Potrzebuje czasu na kontemplowanie otoczenia, podziwianie widoków, chce poczuć wiatr w sierści – mówią z uśmiechem.

Melon zachowuje czystość. Nie przepada za długimi godzinami samotności. Polecany jest do domu bez dzieci. Toleruje inne zwierzęta, choć nie przepada za samcami. Sprawdzi się idealnie jako pies dla jednego lub dwóch właścicieli, którzy poświęcą mu swój czas, uwagę i miłość.

/oprac./

Poprzedni artykułUpijają się na umór
Następny artykułWyszedł tylko wyrzucić śmieci