Strona główna 0_Slider Mały Kodi poznał życie bezdomnego psa

Mały Kodi poznał życie bezdomnego psa [Aktualizacja]

0

Aktualizacja: Kodi został adoptowany.

Kodi to niewielki, bardzo młody psiak, który już zdążył poznać życie psa bezdomnego. Z pewnością był uroczym szczenięciem i nie wiadomo, co wpłynęło na porzucenie malucha. Piesek czeka na nowego, kochającego i odpowiedzialnego właściciela.

Kodi ma około 4-5 miesięcy. Jest w bardzo ważnym okresie swojego życia – poznaje świat, socjalizuje się. Nowy właściciel musi być świadomy, że ten młodziutki piesek wielu rzeczy nie potrafi i dopiero się uczy. Nauka będzie trwała jeszcze kilka długich miesięcy – informują pracownicy świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, w którym przebywa psiak.

Kodi nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi. Jest psem bojaźliwym w pierwszym kontakcie i potrzebuje odrobiny ciszy, spokoju i zachęty. Otoczony troską wspina się na kolana i okazuje wielką miłość. Stara się załatwiać potrzeby na spacerach, ale wymaga jeszcze nauki zachowania czystości.

Kodi to miły zwierzak, który ze względu na małe gabaryty obawia się nieco świata. Jeśli nowy właściciel poświęci mu czas i zatroszczy się o dobre wychowanie, stanie się fantastycznym psim przyjacielem – dodają pracownicy schroniska.

W sprawie psiaka może kontaktować się pod numerem: 733 093 663, w godzinach pracy schroniska od 11.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku i od 11.00 do 18.00 w sobotę i w niedzielę.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułW nagrodę do Brukseli [FOTO]
Następny artykułPełni pasji i zaangażowania w ratownictwo [FOTO]