Strona główna 0_Slider Magazyn Swidnica24.pl

Magazyn Swidnica24.pl

0

Niespodziewane lato w środku października według zapowiedzi synoptyków dobiega końca, warto więc cieszyć się ostatnimi ciepłymi chwilami. Sobotę jednak można poświęcić nie tylko na spacery. Kolejną podpowiedź, co pysznego ugotować, przygotowała autorka cyklu „Czary Penelopy”, a podróżująca nauczycielka Marzena Zięba zabiera czytelników na ślub do Indii.

Smaki słonecznej Italii na pewno przywoła kurczak w białym winie. Potrawę na podstawie przepisu włoskiej mistrzyni kuchni przygotowała Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch. Szczególnie autorkę cyklu „Czary Penelopy” urzekły przyprawy z niezwykle aromatycznym koprem włoskim. Jak zachwycić domowników pięknie pachnącym i smacznym daniem? O tym w dziale Kuchnia.

Marzena Zięba, podróżująca po świcie świdnicka nauczycielka, w najnowszym odcinku „Belfra w podróży” zaprasza na indyjski ślub. Obserwowała obyczaje, związane z ceremonią zaślubin i ułożyła barwną opowieść. Zapraszamy do działu Turystyka.

Beata Norbert sobotę zwykle poświęca na porządkowanie swojego M. Chyba że nagle pojawi się WYMÓWKA. Felieton z cyklu „Piękniejszy świat Beaty” dedykujemy wszystkim paniom i panom, którzy chętnie uciekliby od domowych obowiązków.

Na deser jak zawsze pełen humoru komentarz rysownika Pawła. Tym razem zgrabną kreska podsumowuje dzień otwarty w miejskiej ciepłowni w Świdnicy.

Redakcja

 

Poprzedni artykułBudżet Obywatelski: Rozmowa z Krzysztofem Lewandowskim – radnym z Kraszowic
Następny artykułBezpłatne badania dla mieszkańców powiatu świdnickiego