Strona główna 0_Slider Magazyn Swidnica24.pl

Magazyn Swidnica24.pl

0

Rozwiązania są dwa. Albo zaopatrzyć się w herbatę z imbirem, zawinąć się w koc i udawać, że ta fatalna pogoda nas nie dotyczy, albo mężnie stawić czoła ponurej jesieni i mimo wszystko wyruszyć na spacer czy wycieczkę. Na każdą okoliczność dobre będą podpowiedzi, przygotowane przez autorów Magazynu Swidnica24.pl.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch sprawdziła, co lubi jeść jedna z gwiazd światowego kina, Sophia Loren. Okazuje się, że w jej włoskim menu jest potrawa, na przygotowanie której potrzeba dosłownie kilku minut, a będzie i swojsko, i wykwintnie zarazem. Jak przygotować przysmak gwiazdy, o tym w cyklu „Czary Penelopy”.

Beata Norbert zachęca do refleksji. Do chwili zastanowienia nad tym, jak często bezkrytycznie przyjmujemy wszystkie informacje, serwowane przez celebrytów i wszelkiej maści znachorów bez żadnego wykształcenia i wiedzy na portalach społecznościowych. Skąd nasze zaufanie do cudownych diet i iście szarlatańskich metod leczenia? Warto zajrzeć do działu Refleksje i przeczytać najnowszy odcinek z cyklu „Piękniejszy świat Beaty”.

Jeśli nie mają Państwo dość samozaparcia, by mimo wszystko wybrać się na spacer lub wycieczkę, na pewno nie zaszkodzi przygotować plany na ładniejsze dni. Jeden z kierunków wyprawy podpowiadają Ola i Michał Małkowie, którzy wybrali się w Pieniny i jak zawsze odkryli nie tylko to, co jest w obowiązkowych programach dla turystów. Po szczegóły zapraszamy do działu Turystyka.

Na deser, jak zawsze, zapraszamy do obejrzenia humorystycznych rysunkowych komentarzy Pawła, który tym razem „na widelec” wziął Halloween.

Redakcja

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Za znachorem w bagno
Następny artykułKosmetyki na bazie polskiej receptury – to jest to!