Strona główna 0_Slider Magazyn Swidnica24.pl

Magazyn Swidnica24.pl

0

Rozwiązania są dwa. Albo zaopatrzyć się w herbatę z imbirem, zawinąć się w koc i udawać, że ta fatalna pogoda nas nie dotyczy, albo mężnie stawić czoła ponurej jesieni i mimo wszystko wyruszyć na spacer czy wycieczkę. Na każdą okoliczność dobre będą podpowiedzi, przygotowane przez autorów Magazynu Swidnica24.pl.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch sprawdziła, co lubi jeść jedna z gwiazd światowego kina, Sophia Loren. Okazuje się, że w jej włoskim menu jest potrawa, na przygotowanie której potrzeba dosłownie kilku minut, a będzie i swojsko, i wykwintnie zarazem. Jak przygotować przysmak gwiazdy, o tym w cyklu “Czary Penelopy”.

Beata Norbert zachęca do refleksji. Do chwili zastanowienia nad tym, jak często bezkrytycznie przyjmujemy wszystkie informacje, serwowane przez celebrytów i wszelkiej maści znachorów bez żadnego wykształcenia i wiedzy na portalach społecznościowych. Skąd nasze zaufanie do cudownych diet i iście szarlatańskich metod leczenia? Warto zajrzeć do działu Refleksje i przeczytać najnowszy odcinek z cyklu “Piękniejszy świat Beaty”.

Jeśli nie mają Państwo dość samozaparcia, by mimo wszystko wybrać się na spacer lub wycieczkę, na pewno nie zaszkodzi przygotować plany na ładniejsze dni. Jeden z kierunków wyprawy podpowiadają Ola i Michał Małkowie, którzy wybrali się w Pieniny i jak zawsze odkryli nie tylko to, co jest w obowiązkowych programach dla turystów. Po szczegóły zapraszamy do działu Turystyka.

Na deser, jak zawsze, zapraszamy do obejrzenia humorystycznych rysunkowych komentarzy Pawła, który tym razem “na widelec” wziął Halloween.

Redakcja