Strona główna Wydarzenia Świebodzice Komunikacja 1 listopada w Świebodzicach

Komunikacja 1 listopada w Świebodzicach

0

1 listopada autobusy komunikacji miejskiej w Świebodzicach kursują od godz. 7:00 do 20:00 zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni powszednie. Dodatkowo każdy z kursów został wydłużony o przystanek na cmentarz przy ul. Kamiennogórskiej. Tego dnia przejazdy miejskimi autobusami będą bezpłatne. Z kursów zostają wyłączone przystanki zlokalizowane przy TESCO oraz INTERMARCHE.

Urząd Miejski przypomina też o najważniejszych zmianach komunikacyjnych w związku z Dniem Wszystkich Świętych:

– w dniach 31.10-2.11 ul. Browarowa będzie ulicą jednokierunkową, jadąc od strony ul. Skłodowskiej
– dla odwiedzających cmentarz przy ul. Wałbrzyskiej przygotowane będą dodatkowe, bezpłatne parkingi zlokalizowane przy sklepach: PSB Mrówka, Biedronka i TESCO
– wjazd na cmentarz przy ul. Kamiennogórskiej będzie otwarty, natomiast przed wjazdem będzie zakaz zatrzymywania się ze względu na zatrzymujący się tu autobus komunikacji miejskiej
– tradycyjnie apelujemy o ostrożność, nie pozostawianie w autach wartościowych przedmiotów, torebek, telefonów, laptopów, nawigacji, itp.
– Straż Miejska prosi także o czujność podczas sprzątania i porządkowania nagrobków – nie pozostawiajmy bez opieki torby czy innych, wartościowych rzeczy.

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułSesja Rady Miejskiej w Świdnicy. Transmisja obrad
Następny artykułNowoczesne Volvo dla strażaków z Wierzbnej [FOTO]