Strona główna 0_Slider KFC otwiera pierwszą restaurację w Świdnicy

KFC otwiera pierwszą restaurację w Świdnicy

14

Na fanów KFC ze Świdnicy i okolicznych miejscowości czeka prawdziwa gratka. Już 18 października w Galerii Świdnickiej zostanie otwarta pierwsza w tym mieście restauracja serwująca dania z kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa. Wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, pyszny tort oraz specjalne oferty promocyjne. Na oficjalne otwarcie marka zaprasza już o godzinie 9.00.

W dniu uroczystego otwarcia na pierwszych 50 Gości będzie czekała atrakcyjna oferta: słynny kubełek wypełniony skrzydełkami hot wings za symboliczną złotówkę. Goście zostaną zaproszeni również na kawałek powitalnego tortu, inaugurującego obecność KFC na restauracyjnej mapie Świdnicy. Nie zabraknie też kuponów rabatowych na popularne pozycje z menu, między innymi na kanapkę Zinger, kubełek classic czy też hot wings z frytkami.

To pierwsza, długo wyczekiwana restauracja sieci w Świdnicy. Od pewnego czasu obserwowaliśmy ogromne zainteresowanie ze strony mieszkańców miasta, dlatego bardzo cieszymy się z jej otwarcia i wierzymy, że oferta KFC spełni oczekiwania gości – komentuje Rafał Rudzki, General Manager restauracji.

Poza ofertą dostępną w restauracji, mieszkańcy Świdnicy i okolic już od grudnia będą mogli korzystać z usługi dostawy, a więc cieszyć się smakiem kurczaka w charakterystycznej panierce również w miejscu pracy lub domowym zaciszu. Zamówienia będzie można składać poprzez stronę internetową lub aplikację.

Nowa restauracja będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę 10:00-20:00. Lokal mieści się w Galerii Świdnickiej, przy ul. Westerplatte 29. Pierwszych gości zapraszamy już od środy 18 października.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania  w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 220 restauracji KFC. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.kfc.pl/ oraz na FanPage na portalu Facebook: http://www.facebook.com/kfcpolska

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 1460 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 14 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemczech i Chinach.

/artykuł nadesłany/

 • Domino

  Bitwa będzie niczym w L o markowe klapki czy torebki.

 • Grzesiek

  Mohery i gimbaza będzie walczyć

 • wo

  Gimbaza za płotem więc inwestycja szybciutko się zwróci.

 • Obiektywny

  ŁAŁ sukces aż nie wiem czy się śmiać czy płakać, najśmieszniejsze jest ta cała euforia bo KFC otwierają. Ciekawe czy w Wałbrzychu jak otwierali czy też tak się tam podniecali jak u nas w Świdnicy.

  • Maciek Mackowski

   Najlepiej jakbyś się huknął w swój pusty cymbał i zastanowił się nad bezsensem swojej egzystencji amebo intelektualna

 • AnkaH

  prestige +1000 :DDD

 • oloderay

  Kiedyś na ich reklamie przy drodze do Wałbrzycha ktoś wysmarował coś takiego:
  Ty ….u z Ameryki sam sobie jedz te smakołyki. I miał rację.

 • Siostra Bernadetka

  Dajcie już spokój z tymi “restauracjami”.
  Bar, zwykły bar z żarciem w kartonie.

 • Walduś

  Ale powiało chłodem,co niektórym to i bar mleczny by nie dogodził !

  • Domino

   Akurat bar mleczny to by wielu dogodził. Mnie na pewno.

  • Natalia

   A wiesz Bar Mleczny byl super i mnie by tam pasowal . Resteuracja co za nazwa zwykly smieciowy bar .

 • AnkaH

  to już dziś. Idziecie?:D

 • GlosGlos

  No cóż po wizycie strasznie bolał brzuch 🙁

  • Maciek Mackowski

   Jak się nie dojadą na codzien to tak później jest 😂