Strona główna 0_Slider Już wkrótce rusza październikowy maraton maratonów w CINEMA3D

Już wkrótce rusza październikowy maraton maratonów w CINEMA3D [KONKURS]

0

Zbliżający się tydzień w CINEMA3D upłynie pod znakiem maratonów filmowych. Już 24 października wystartuje Maraton filmów THOR3D, a trzy dni później 27 października fani kina o mocnych nerwach będą mieli okazję uczestniczyć w Halloweenowym Maratonie Grozy. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na oba wydarzenia! 

Wkrótce będzie okazja, by przekonać się o tym jak fantastyczny może być wieczór spędzony w kinie. Już 24 października, punktualnie o godzinie 20:00 we wszystkich kinach sieci CINEMA3D wystartuje Maraton filmów THOR3D, jedyny taki maraton w Polsce. Naszpikowane efektami specjalnymi wydarzenie z trzema filmami kultowej serii Marvella o super bohaterze, rozpocznie się od projekcji pierwszej części – filmem „THOR”. Potem na ekranie pojawi się jego kontynuacja „Thor Mroczny Świat”, a na deser, tuż po północy, widzowie zobaczą długo wyczekiwaną premierę „Thor: Ragnarok”.

Halloween Maraton Grozy to wydarzenie, które już 27 października zawładnie umysłami widzów. Punktualnie o godzinie 22:00, rozpocznie się impreza, kierowana wyłącznie do widzów o mocnych nerwach. Tej nocy we wszystkich kinach CINEMA3D w ciągu niespełna sześciu godzin, widzowie zobaczą trzy naprawdę mrożące krew w żyłach filmy. Jako pierwszy na wielkim ekranie pojawi się „Autopsja Jane Doe”. Po krótkiej przewie, podczas której widzowie będą mieli okazję skorzystać z darmowej dolewki dowolnego napoju w barze kina, emocje podgrzeje drugi film, którego premierowe projekcie odbędą się wyłącznie podczas Halloween Maraton Grozy. „Leatherface”, to oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów. Zawsze wyczekiwany przez wszystkich fanów nocnego kina grozy finał, jak przystało na Halloween i tym razem będzie prawdziwą „petardą”. Jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy powróci w wielkim stylu. „Piła: Dziedzictwo”, jest 8. częścią krwawej serii. Widzowie Halloween Maraton Grozy, będą mieli okazję zobaczyć film jako jedni z pierwszych, ponieważ „Piła: Dziedzictwo” zadebiutuje na ekranach polskich kin właśnie w dniu maratonu.

Bilety można kupić w kasach kin oraz w systemie online za pomocą serwisu www.cinema3d.pl Przypominamy, że przy wydarzeniach specjalnych nie ma możliwości rezerwacji biletów. Dla naszych Czytelników mamy natomiast dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenia w CINEMA3D. Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać maila zatytułowanego „Maraton” z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe: na jaki maraton filmowy, który odbędzie się w CINEMA3D w Świdnicy w grudniu, rozpoczęła się już sprzedaż biletów? W mailu powinno znaleźć się imię, nazwisko oraz numer kontaktowy (do wiadomości redakcji) a także zgoda na wykorzystanie danych w celu przeprowadzenia konkursu. Proszę także podać informację, w którym maratonie chcieliby Państwo wziąć udział. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek – 20 października. Powodzenia!

Poprzedni artykułDzieci i młodzież zaśpiewają piosenki turystyczne
Następny artykułTowarzystwo Hospicjum po latach wygrało proces o spadek po zamożnym darczyńcy