Strona główna 0_Slider Gala wiedeńska ze znakomitymi muzykami w Świdnicy

Gala wiedeńska ze znakomitymi muzykami w Świdnicy [KONKURS]

0

Laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady wykonają największe przeboje króla walca – Johanna Straussa. Wyjątkowa gala nawiązująca do noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu, zaplanowana została na 5 listopada w Świdnicy. Pięć podwójnych zaproszeń można wygrać w naszym konkursie.

Gala wiedeńska odbędzie się 5 listopada o godz. 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertu publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. W programie również m.in. walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, aria Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polka „Tritsch-Tratsch”. Wydarzenie nawiązywało będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Bilety w cenie 70 zł dostępne w Informacji Turystycznej (Rynek, ul. Wewnętrzna 2) , otwartej od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10.00 do 18.00. Rezerwacje pod numerem tel. (0-74) 852 02 90, grupy tel. 504 091 909. Bilety online na stronie www.ebilet.pl oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff.

Wygraj wejściówkę!
Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń na Koncert Wiedeński 5 listopada w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Koncert Wiedeński” na adres [email protected] do 29 października. W wiadomości należy wymienić co najmniej dwa dzieła Johanna Straussa (syna). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej.

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułZawalcz o Puchar Świdnickiego Dzika!
Następny artykułBezpieczniej w drodze do szkoły