Strona główna Bez kategorii Co to był za mecz… KPS pokonuje Gwardię!

Co to był za mecz… KPS pokonuje Gwardię!

0

Juniorska drużyna siatkarska KPS-u Świdnica po niebywałym meczu pokonała na własnym parkiecie Gwardię II Wrocław 3:2 (17:25, 27:25, 16:25, 25:20, 15:9).

Mecz miał wiele zwrotów, w pierwszym secie groźnej kontuzji rozcięcia powieki nabawił się Kamil Nowak, który po interwencji medycznej wrócił do nas w trzecim secie. Każdą partię praktycznie graliśmy różnymi ustawieniami, łącznie z Filipem Slatanem na środku i Jakubem Borowym na prawym. Sprawdziła mi się kwestia szkolenia wszechstronnego siatkarzy, którzy potrafią grać na każdej pozycji. Poziom emocji, niestety, udzielał się sędziom, którzy raz po raz krzywdzili którąś z drużyn. Wynik cieszy ogromnie, ponieważ odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w sezonie i mam nadzieję, że wróciliśmy na ścieżkę wygranych. Wszyscy moi zawodnicy zasługują na pochwałę, łącznie z rezerwowymi, którzy swoim krzykiem dopingowali starszych kolegów. Dziękuję doskonałej publiczności za wspaniały doping – komentuje trener drużyny Piotr Godula.

Skład i punkty: Jakub Borowy 10, Kamil Nowak 11, Filip Slatan 9, Grzegorz Radziwiłko 9, Jakub Popławski MVP 15, Michał Antoniak 3, Kamil Brzozowski, Rafał Bernat (libero), Filip Ciunajtis, Daniel Uchański, Tobiasz Taurogiński, Galiński Mikołaj.