Strona główna Bez kategorii Kolejna wygrana AKS-u, remis Karoliny

Kolejna wygrana AKS-u, remis Karoliny

0

Po raz siódmy w tym sezonie ze zwycięstwa mogli cieszyć się piłkarze AKS-u Strzegom, którzy pokonali na własnym boisku Orlę Wąsosz 3:0. Cenny choć nieco pechowy remis zanotowali zawodnicy Karoliny Jaworzyna Ślaska. 

Podopieczni Roberta Bubnowicza zwyciężyli po golach Michała Skrypaka, Marcina Morawskiego i Kamila Sadowskiego. – Mecz 9. kolejki IV ligi grupy zachodniej z Orlą Wąsosz przyniósł zamierzony cel. Zwycięstwo było nadrzędnym aspektem w tym spotkaniu, ale również chcieliśmy zagrać płynnie i według założeń przedmeczowych w zakresie organizacji gry. Wiele fragmentów w naszej grze było dobrych, ale nie ustrzegliśmy się błędów i chaotycznych momentów. Stałe fragmenty gry w naszym wykonaniu otworzyły wynik i ustawiły losy meczu. Martwi mnie kontuzja Michała Skrypaka, musimy jak najszybciej zdiagnozować uraz. Dziękuję zawodnikom – stwierdził trener AKS-u.

AKS Strzegom – Orla Wąsosz 3:0 (2:0)

AKS: Słowik, Kokoszka, Chrapek, Durajczyk, Rosiak, Skrypak (35′ Grosiak), Szerszeń (78′ Sabat), Morawski, Sobczak, Radziemski, Sadowski

Sporo się działo w Jaworzynie Śląskiej. Miejscowa Karolina mierzyła się z Polonią Trzebnica. Obie ekipy stworzyły sobie bardzo dużo sytuacji do zdobycia gola, ale raziły potworną nieskutecznością. Na prowadzenie miejscowych wyprowadził Grzegorz Igantowicz, ale jeszcze przed przerwą rywale zdołali wyrównać. Po zmianie oba zespoły mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale ta sztuka im się nie udała.

Karolina Jaworzyna Śląska – Polonia Trzebnica 1:1 (1:1)

Karolina: Wajdzik, Matwiejko, Wilk, Drąg, Czernicki (72′ Rosiak), Tatuśko (88′ Adamowicz), Piątek, Ptak, Pawela (59′ Schmidt), Borowy, Ignatowicz

Poprzedni artykułPochwal się dynią i zgarnij nagrody
Następny artykułCo to był za mecz… KPS pokonuje Gwardię!