Akcja Kooperatywy 124 przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach ma się znakomicie! Targ Ziemi w Kraskowie z każdym miesiącem jest bogatszy o nowych wystawców, stale rośnie też grono fanów wydarzenia, gdzie królują swojskie wyroby.
W dawnych przypałacowych stajniach każdy mógł dzisiaj znaleźć dla siebie atrakcyjny produkt. Były stoiska ze świeżymi owocami, z serami, miodem, jogurtami, ciastami, piwem, wędlinami, pieczywem, mąką, unikalnymi kosmetykami i rękodziełem. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.
Kolejne Targi Ziemi w każdą pierwsza niedzielę miesiąca aż do końca roku.
/red./
Zdjęcia Artur Ciachowski


































































![Strzegom. Kłęby czarnego dymu nad Osiedlem Piastów z powodu pożaru altany śmietnikowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/20260401_Pozar_altany_smietnikowej-6-100x75.jpg)




![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)