Strona główna 0_Slider IV liga: Piłkarze Polonii-Stal walczą o punkty w Oleśnicy!

IV liga: Piłkarze Polonii-Stal walczą o punkty w Oleśnicy! [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica o godz. 16.00 rozpoczną mecz o czwartoligowe punkty z Pogonią Oleśnica. Walczymy o trzecie zwycięstwo w tym sezonie, które dałoby nam miejsce na podium na zakończenie 4. kolejki spotkań. Zapraszamy na tekstową relację live, przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Skład Pogoni: Idziorek, Karga, Koselski, Siódmiak, Sepetowski, Szczypkowski, Kotwa, Miodek, Korcik, Kluziak, Pucek

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Salamon, Białas, Ł. Kot, Sowa, Łuszkiewicz, Szuba, Jagieła, Szczygieł, Myrta

Dzisiejsze spotkanie posędziuje I-ligowy arbiter z Kolegium Sędziów Wrocław Kornel Paszkiewicz. Pomagać mu będą asystenci Jakub Zalewski i Michał Dziedzic.

Rozpoczynamy grę, ruszają poloniści

1′ – Szuba znakomicie przerzuca piłkę do Szczygła, ten dośrodkowuje w pole karne – akcję głową zamyka Myrta, ale piłka przelatuje ponad bramką

3′ – jak na razie w ofensywie biało-zieloni, przed momentem Myrta nie zdążył do piłki zagranej z głębi pola

7′ – gra przenosi się do środka pola, Szuba próbuje długimi przerzutami piłki uruchomić swoich partnerów, na razie bezskutecznie

8′ – blisko gola Myrta, futbolówka po strzale naszego zawodnika mija poprzeczkę oleśnickiej bramki

10′ – błyskawicznie z kontrą ruszyli gospodarze, na szczęście zdążyliśmy zażegnać niebezpieczeństwo

11′ – mieliśmy teraz sporo szczęścia, zamieszanie w naszej szesnastce po rzucie rożnym, rywale nie zdołali jednak wpakować piłki do siatki

15′ – Sepetowski decyduje się na uderzenie z okolicy narożnika pola karnego – piłka wysoko nad bramką Kota

18′ – dośrodkowanie oleśniczan z rzutu wolnego, piłka bezpiecznie przelatuje obok bramki Kota

19′ – to powinno być 1:0 dla gości. Jagieła pociągnął prawym skrzydłem, oddał piłkę do Myrty, który z kilku metrów uderzył minimalnie obok bramki Pogoni

21′ – Szuba uderza z 25 metrów, futbolówkę łapie Idziorek

25′ – Skowroński dośrodkowuje z lewej strony boiska – futbolówka ładuje w dłoniach bramkarza

29′ – bardzo dobry fragment w wykonaniu świdniczan, swoją szanse miał Kot po solowej akcji lewą stroną boiska

30′ – rzut rożny dla miejscowych – pewnie czyścimy tą sytuację

35′ – Szczygieł próbował dogrywać na szósty metr do Myrty – niestety niedokładnie

40′ – w Oleśnicy wciąż bez goli goli, nieznaczną przewagę posiadają poloniści, ale brakuje wykończenia naszych akcji

43′ – Koselski uderza bardzo niedokładnie

45′ – Idziorek popisuje się świetną paradą po strzale Szuby. Chwilę później sędzia główny kończy pierwszą część meczu

rozpoczynamy drugą połowę, bez zmian w składach

47′ – szybko z dwoma akcjami ruszyli oleśniczanie – nie doszło jednak do strzału w światło bramki strzeżonej przez Kota

52′ – spory chaos z obu stron, piłka wędruje w okolicy środka boiska

53′ – kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego przez Szubę, mały bilard w polu karnym gospodarzy. Było blisko gola dla Polonii-Stali Świdnica!

55′ – zagrywamy ręką we własnym polu karnym. Bartek Kot nas ratuje broniąc jedenastkę wykonywaną przez Kotwę!

56′ – Korcik – żółta kartka

60′ – Tragarz pojawia się na boisku zastępują Jagiełę

61′ – znów refleksem błysnął Kot, przenosząc futbolówkę nad poprzeczkę. Ostatnie minuty zdecydowanie dla Oleśnicy

63′ – rzut rożny dla gości, strzałem głową bramkarza zaskoczyć próbuje Salamon, lecz bezskutecznie

64′ – dobra akcja gości zakończona niecelnym uderzeniem Łuszkiewicza

68′ – Tragarz dobrze obsłużony przez Szubę – uderzenie Szymona bardzo niedokładne

69′ – Szczypkowski – żółta kartka

71′ – Somala zastępuje Szczygła

75′ – z 25 metrów uderza Somala – bardzo delikatnie

77′ – Sowa w dobrej sytuacji strzela bardzo niedokładnie

80′ – bardzo dobra okazja świdniczan, Tragarz do Łuszkiewicza, ten zostaje zablokowany przez jednego z rywali i mamy róg

82′ – Sowa uderza z głowy – piłka mija poprzeczkę

87′ – Kluziak – żółta kartka

87′ – Idziorek tylko odprowadzał wzrokiem piłkę po strzale Tragarza – niestety Szymon uderzył minimalnie niecelnie

89′ – Tragarz – żółta kartka