Strona główna 0_Slider Będą zbierać na rehabilitację małej Julii. To już dzisiaj!

Będą zbierać na rehabilitację małej Julii. To już dzisiaj!

0

Liczne atrakcje, w tym przejazd rowerowy, turniej w bule, gry i zabawy oraz loteria fantowa, towarzyszyć będą charytatywnej akcji „Kręcimy dla Julki”, która zorganizowana zostanie z okazji zakończenia wakacji. Podczas imprezy w Żarowie zbierane będą datki dla chorej Julii Malik. Dochód z akcji będzie przeznaczony na rehabilitację 8-letniej dziewczynki.

Na ostatnią wakacyjną imprezę zapraszają burmistrz Żarowa, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Wspólnota Samorządowa koło Żarów, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rowerowy Żarów oraz TKKF Chemik Żarów. Piknik Charytatywny „Kręcimy dla Julki” rozpocznie się o godz. 16.00 w niedzielę, 3 września w parku w Żarowie.

Przy okazji wakacyjnej imprezy będziemy wspierać ośmioletnią Julię Malik, mieszkankę Żarowa, która choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną – zespół Anglemana. Cały dochód ze sprzedaży produktów ze Wspólnotowej Kawiarenki zostanie przeznaczony na rehabilitację chorej dziewczynki. Liczymy na to, że mieszkańcy również chętnie wspomogą charytatywną zbiórkę. Dobra zabawa jest najważniejsza, ale jeszcze ważniejszy jest cel, który będzie jej przyświecał. Przygotowujemy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dobra zabawa gwarantowana – mówi burmistrz Żarowa Leszek Michalak.

Podczas imprezy odbędzie się także loteria fantowa, na którą już dziś, można przekazywać fanty. – Zwracamy się do wszystkich mieszkańców, instytucji, firm, przedsiębiorstw z uprzejmą prośbą o przekazywanie rzeczy, które mogą być wykorzystane, jako „fanty” w loterii organizowanej w trakcie imprezy. Sprawdźmy w naszych domach, czy nie mamy zbędnych przedmiotów zakupionych kiedyś, a nigdy nierozpakowanych albo nieużywanych. Mile widziane są talony na usługi. Fanty prosimy przekazywać do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10A. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy – mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Podczas pikniku, o godz. 16.00 z Parku Miejskiego wyruszy rajd rowerowy organizowany przez Żarowskie Stowarzyszenie „Rowerowy Żarów”. Zapisy na rajd prowadzone będą od godz. 15.00 w Parku Miejskim, obok sceny, w pakiecie startowym gwarantowana kiełbaska. Wśród wszystkich uczestników rajdu rowerowego zostanie rozlosowana zmywarka marki Electrolux.

/Magdalena Pawlik, rzecznik prasowy UM w Żarowie/

Poprzedni artykułWyszperane na świdnickiej giełdzie [FOTO]
Następny artykułIV liga: Piłkarze Polonii-Stal walczą o punkty w Oleśnicy! [RELACJA LIVE]