Strona główna 112 Przyłapany z amfetaminą

Przyłapany z amfetaminą

1

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można by uzyskać blisko 240 porcji handlowych narkotyku – informuje oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Zdjęcie archiwalne

Policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 21-letniego mieszkańca Świebodzic podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu 20 kulek foliowych z zawartością białego proszku, który oddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyzna posiadał blisko 240 porcji tego narkotyku.

21-latek został zatrzymany, a w trakcie przesłuchania powiedział policjantom, że narkotyk miał na własny użytek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułPo raz czwarty powalczy o puchar Gordona Bennetta
Następny artykułDemonstrowali przeciw reformie oświaty [FOTO]