Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą o kolejne punkty

Piłkarze Polonii-Stali walczą o kolejne punkty [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica w ramach 6. kolejki IV ligi dolnośląskiej walczą na wyjeździe z wiceliderem tabeli Foto-Higieną Gać. Zapraszamy na relację z meczu i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali. B. Kot, Skowroński, Klemiński, Białas, Ł. Kot, Somala, Sowa, Szuba, Jagieła, Łuszkiewicz, Myrta

Rozpoczęcie meczu z 15-minutowym opóźnieniem

4′ – szansa dla gości, strzał z dystansu Szuby broni Gąsiorowski

7′ – dwa rzutu rożne dla polonistów, pewnie radzą sobie defensorzy gospodarzy

9′ – Myrta huknął z 25 metrów, piłka nad poprzeczką

11′ – szansa dla Foto-Higieny, w ostatniej chwili ubiegliśmy jednego z przeciwników

15′ – strzał z 18. metra miejscowych, futbolówka nie zagroziła bramce Kota

19′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, próbujemy zamykać akcją, lecz futbolówka ostatecznie przelatuje obok bramki Gąsiorowskiego

trudne warunki do gry, potężne błotne przeszkody w dwóch sektorach boiska

24′ – równy mecz w Gaci, jak na razie bez poważnego zagrożenia dla bramkarzy obu ekip

25′ – Białas w ostatniej chwili zdołał zablokować Tarnova

29′ – Myrta – żółta kartka

31′ – niestety rywale wychodzą na prowadzenie, Kot wypuszcza piłkę z dłoni po wydawałoby się prostym uderzeniu gospodarzy, tą do pustej siatki trafia Tarnov!!!

32′ – błyskawiczna odpowiedź polonistów. Sowa dośrodkowuje z rzutu rożnego na głowę Skowrońskiego, Bartek głową strzela na 1:1!!!

36′ – Skowroński trafia po raz drugi głową do sieci, niestety chorągiewka w górze! Nie ma gola – wciąż 1:1

39′ – dwa rzuty rożne dla świdniczan, Somala kończy strzałem z dystansu – piłka daleko od bramki

41′ – było groźnie pod bramką Kota – Bartek końcami palców trącił piłkę na rzut rożny po mierzonym strzale z 20 metrów

41′ – strzał głową po rzucie rożnym – na szczęście obok bramki

koniec pierwszej połowy – remisujemy na boisku wicelidera 1:1

rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składach

47′ – Szuba z rzutu wolnego prosto w mur

53′ – Myrta po ostrym kącie wyszedł oko w oko z Gąsiorowskim, niestety górą bramkarz Foto-Higieny

58′ – z kontrą zabrali się rywale – pozycja spalona ciemnoskórego piłkarza z Gaci

62′ – Tragarz zastępuje Somalę

63′ – po jednej bardzo dobrej okazji z obu stron, w pierwszej sytuacji obronił Kot, w odpowiedzi kontrę naszego zespołu w ostatniej chwili powstrzymali rywale

69′ – świetne akcja polonistów zakończona strzałem Szuby. Gąsiorowski bez szans – prowadzimy 2:1!!!

72′ – Szczygieł zastępuje Jagiełę. Przed momentem dobrą interwencją popisał się Bartek Kot

76′ – Kot na raty, ale skutecznie broni uderzenie rywali z dystansu

78′ – ależ było blisko, Tragarz o centymetry przegrał pojedynek biegowy z bramkarzem Foto-Higieny

82′ – blisko wyrównania, główka rywali mija poprzeczkę naszej bramki

83′ – Myrta próbuje podwyższyć prowadzenie – strzela niedokładnie

84′ – niestety przeciwnicy doprowadzają do wyrównania, piłka za plecy naszych obrońców i Wargin pokonuje Kota!!!

87′ – teraz w odpowiedzi goście, strzał Myrty broni niestety Gąsiorowski

90′ – potężne uderzenie Sowy z dystansu – piłka obok bramki

90′ – Tragarz trafia do bramki, chorągiewka w górę pokazująca pozycję spaloną naszego zawodnika. To mógł być błąd arbitra!

koniec meczu – remisujemy po bardzo dobrym spotkaniu 2:2, w końcówce to my byliśmy groźniejsi, ale się nie udało

Poprzedni artykułAneta Pęczar i Mateusz Zalewski najszybsi na szczycie wieży ratuszowej! [FOTO]
Następny artykułPierwszy „motocyklowy” ślub w świdnickim stowarzyszeniu Rider [FOTO]