Strona główna 0_Slider Pierwszy „motocyklowy” ślub w świdnickim stowarzyszeniu Rider

Pierwszy „motocyklowy” ślub w świdnickim stowarzyszeniu Rider [FOTO]

1

Połączyła ich miłość do motocykli, a dzisiaj razem z nimi podwójną radość dzielili przyjaciele ze Stowarzyszenia Motocyklowego Rider. Ponad 20 wspaniałych maszyn w paradzie towarzyszyło Patrycji i Markowi, od dziś – Wojciechowskim i ich małej córeczce do kościoła w Pszennie. Tam państwo młodzi powiedzieli sobie sakramentalne tak, a Marzenka przyjęła chrzest.

Patrycja i Marek poznali się właśnie w świdnickim stowarzyszeniu motocyklowym, a miłość do tych wspaniałych maszyn jest u nich rodzinna.  – Tata Patrycji – Mirek jeździ motocyklem!!!, Patrycja jeździ motocyklem!!!, Marek jeździ motocyklem!!!, św.pamięci Marzena-mama Patrycji i nasza wspaniała koleżanka i przyjaciółka też jeździła motocyklem!!! – entuzjastycznie wyliczali przyjaciele pary młodej, skrzykując się na ślub. Ponad 20-tu motocyklistów w paradzie odprowadziło Patrycję, Marka i Marzenkę do Pszenna i w tym samym szyku odwiozło rodzinę na przyjęcie do Świdnicy. Wszyscy państwu Wojciechowskim życzą szerokiej i bezpiecznej drogi na nowej drodze życia.

Stowarzyszenie od lat aktywnie działa w Świdnicy, angażując się także w życie społeczne. Z inicjatywy „Ridersów” organizowane są m.in. zbiórki krwi. Co roku we wrześniu spotykają się na zlocie, którego najbardziej widowiskowym elementem jest parada po ulicach Świdnicy.

/red./

Poprzedni artykułPiłkarze Polonii-Stali walczą o kolejne punkty [RELACJA LIVE]
Następny artykułZaprogramuj dziecku lepszy start w przyszłość