Strona główna 0_Slider Kino na szpilkach już za dwa dni

Kino na szpilkach już za dwa dni [KONKURS]

0

Już 7 września od godziny 18:00 CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na niezapomniany wieczór pełen sztuki i doskonałej zabawy.

Spotkanie w kinie rozpocznie tradycyjna lampka szampana, a wszystkie Panie przybyłe na event przywitają partnerzy wydarzenia. Głównym punktem programu podczas „Szpilek” na holu kina będzie wernisaż Marty B. oraz Konstancji Kowalskich „Szepty Duszy”, gdzie podziwiać będzie można łącznie szesnaście obrazów świdniczanek. Łączące wiele technik malarskich dzieła z głębokim przekazem, w których na pewno każda z Pań odnajdzie cząstkę siebie. Ponadto nie zabraknie stałych partnerów  wydarzenia.

To jednak nie koniec. Podczas wrześniowej edycji Kina Na Szpilkach zaprezentowany zostanie finał niesamowitej metamorfozy, którą wygrała w maju Pani Dorota Pożoga. Od tamtej pory, Pani Dorota dzielnie stawia czoło ćwiczeniom i treningowi u trenera personalnego Grzegorza Dwornika, a także w pełni podporządkowuje się poradom i zaleceniom Pani Barbary Olszewskiej z Centrum Dietetycznego Naturhouse. Panią Dorotę czekają jeszcze również i przyjemniejsze doświadczenia, bo wizualnej przemiany dokona Salon Urody Gabriel a na koniec finałową suknie przygotuje Salon Kortas. Efekt metamorfozy poznamy już 7 września podczas Kina Na Szpilkach.

Podczas Kina Na Szpilkach nie może także zabraknąć doskonałej propozycji filmowej. Tym razem wszystkie Panie przeniosą się do XVII wiecznego Amsterdamu i pięknej historii zakazanej miłości w pokazie przedpremierowym filmu „Tulipanowa Gorączka”.

Jestem pewien, że film ten poruszy serca wszystkich Pań podczas Kina Na Szpilkach. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Piękna i wzruszająca historia miłości, która staje się niebezpiecznym romansem na pewno utrzyma w napięciu każdego widza. Do tego walory artystyczne filmu takie jak scenografia, kostiumy czy doskonała obsada, to w połączeniu z wystawą „Szepty Duszy” i klimatem imprezy zdecydowanie sprawi, że ten wrześniowy wieczór będzie wyjątkowy i niezapomniany – dodaje Bartosz Zacharski, Specjalista ds. Kluczowych Klientów CINEMA 3D w Świdnicy.

O wrażeniach po filmie będzie można porozmawiać w Multipubie Biała Dama, który dla Pań przygotował 20% zniżkę za okazaniem biletu i to przez cały weekend po Kinie Na Szpilkach!

W ten wyjątkowy wieczór obowiązują stroje eleganckie i wieczorowe.

Bilety już do nabycia w kasach kina oraz na stronie www.cinema3d.pl Tymczasem dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do środy 6 września do godz. 12.00 na adres mailowy [email protected] odpowiedź na pytanie: Za scenariusz do jakiego filmu scenarzysta „Tulipanowej Gorączki” zdobył Oscara? W mailu proszę podać imię, nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji), a także zawrzeć informację o zgodzie na przetwarzanie danych na potrzeby konkursu. Powodzenia!

Poprzedni artykułZnamy zwycięzców tenisowego turnieju mikstów
Następny artykułWyprawka od „Serca”