Strona główna 0_Slider Za darmo sprawdzą samochody przed urlopowym wyjazdem

Za darmo sprawdzą samochody przed urlopowym wyjazdem

7

Wakacje w pełni, ale jeszcze nie wszyscy wyjechali na wypoczynek. Jeśli wybierasz się na urlop samochodem pamiętaj, aby przed dłuższą trasą zrobić przegląd swojego pojazdu i sprawdzić, czy jego stan techniczny nie stanowi zagrożenia dla ciebie i pozostałych uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza jeśli wybierasz się w długą trasę z rodziną – zachęca starostwo powiatowe.

– Profilaktyka jest najważniejsza. Dlatego wychodząc naprzeciw tym trendom, przy współpracy z właścicielami Stacji Kontroli Pojazdów, zapraszamy wszystkich kierowców, zwłaszcza tych, którzy wybierają się na wakacje własnym autem, na bezpłatne badania stanu technicznego pojazdu. Badania, bezpłatnie, będzie można wykonać we wszystkich Stacjach Kontroli Pojazdów na terenie powiatu świdnickiego, za wyjątkiem stacji przy Centrum Kształcenia Zawodowego na ul. Sikorskiego – informuje Piotr Bizoń z Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Świdnicy.

Z bezpłatnych badań będzie można skorzystać w sobotę, 5 sierpnia. Akcja nie obejmuje obowiązkowych corocznych badań kontrolnych pojazdów.

WYKAZ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

/Źródło Starostwo Powiatowe/

Poprzedni artykułOłówek Pawła: Food Truck Show
Następny artykułCzary Penelopy: Mrożona kawa