Strona główna Sport Siatkówka Siatkarki Polonii zagrają z ekipą z Orlen Ligi

Siatkarki Polonii zagrają z ekipą z Orlen Ligi

0

Za niewiele ponad miesiąc dojdzie do niezwykle interesującej dla nas sparingowej potyczki. Siatkarki drugoligowej Polonii Świdnica będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle jednego z klubów Orlen Ligi – najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju!

W piątek, 15 września podopieczne trenera Mateusza Dąbrowskiego zagrają we Wrocławiu z miejscowym Impelem. – Będzie to na pewno sprawdzian swoich umiejętności, ale i bardzo cenne doświadczenie dla naszych zawodniczek – mówi świdnicki szkoleniowiec. Całkowity plan sparingów nasz klub przedstawić ma na początku września.

Poprzedni artykułSmaki świata i barwny folklor w sercu Strzegomia[FOTO]
Następny artykułSiłownia pod chmurką w Mrowinach [FOTO]