Strona główna 0_Slider Nowoczesne brzmienia nad Zalewem Witoszówka

Nowoczesne brzmienia nad Zalewem Witoszówka [KONKURS]

0

Zbliża się kolejna odsłona festiwalu Posłuchane 3.0 w Świdnicy. Tym razem organizatorzy przygotowali muzyczny wieczór przy świdnickim Bosmanacie. Nad Zalewem Witoszówka usłyszeć będzie można nowoczesne i elektroniczne brzmienia. 19 sierpnia o doskonałą atmosferę i starannie dobraną muzykę zadbają – Nanook of the North, Resina, Naphta, Wojtek Urbański, a także na afterparty ekipa Regime. Dla naszych czytelników na ten muzyczny wieczór mamy dwa pojedyncze bilety.

Tym razem organizatorzy sierpniowej edycji Posłuchane 3.0 przygotowali koncertprzy świdnickim Bosmanacie nad Zalewem Witoszówka.

Starannie dobrane muzyczne emocje w pięknej okolicy zapewnią – Nanook of the North – kolaboracja Piotra Kalińskiego z Hatti Vatti ze Stefanem Wesołowskim, którzy mają na swoich kontach współpracę z nazwiskami takimi jak Mikołaj Bugajak czy Misia Furtak.

Zagra również utalentowany pierwiastek kobiecy – Resina, połączenie wiolonczelistki, kompozytorki i muzykoterapeutki współtworzącej muzykę do spektakli teatralnych.

W Bosmanacie pojawi się także Naphta, znany z projektu Naphta Live Band, jako prowadzący audycję Purpurowe Rejsy w Radiu LUZ i podopieczny wytwórni Astigmatic Records.

Nie zabraknie Urbańskiego, czyli Wojtka związanego z inicjatywą RYSY, producenta i czarodzieja dźwięku grającego na największych scenach muzycznych świata.

Na tym nie koniec! Do krainy wieczornego relaksu podczas afterparty w Pustostanie przeniosą publiczność reprezentanci ekipy Regime – Szymon Piotr, entuzjasta elektroniki i redaktor Wieczoru Klubowego w Radiu LUZ, i Sierakowski, łączący w swoich setach egzotyczne dźwięki z subtelnymi, a także surowymi melodiami, którymi zawładnął sercami wrocławskiej publiczności; oraz pochodzący ze Świdnicy Slime, grający zarówno sety, jak i muzykę na żywo, dobrze znany wśród świdnickiej widowni.

Bilety w cenie 35zł można nabyć elektronicznie (szczegóły na wydarzeniu). Dla świdniczan przygotowaliśmy specjalną ofertę – bilety w promocyjnej cenie 20zł można znaleźć między 15 lipca a 15 sierpnia w lokalnej informacji turystycznej.

Zgarnij wejściówkę! Konkurs

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze bilety na muzyczny wieczór 19 sierpnia przy świdnickim Bosmanacie. Wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Posłuchane” na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie konkursowe. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Pytanie brzmi: Skąd pochodzi Slime? Na odpowiedzi czekamy do 15 sierpnia.

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułBezlitośni poloniści. LKS odprawiony z bagażem siedmiu goli!
Następny artykułRuszył Budżet Obywatelski w Strzegomiu