Strona główna 0_Slider Książęcy rajd rowerowy wyruszy nad Zalew Mietkowski

Książęcy rajd rowerowy wyruszy nad Zalew Mietkowski

0

Kolejny książęcy rajd rowerowy zaplanowano na 12 sierpnia. Uczestnicy wyprawy pokonają trasę ze Świdnicy do Borzygniewu, gdzie przewidziany jest dłuższy postój, wspólne grillowanie i odpoczynek. Udział w wyprawie jest bezpłatny. Swoje uczestnictwo można zgłaszać w Informacji Turystycznej w Świdnicy. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników.

Do aktywnego wypoczynku zachęca Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”. 12 sierpnia zaplanowano kolejny książęcy rajd rowerowy. Uczestnicy wyprawy pokonają trasę ze Świdnicy do Borzygniewu, gdzie przewidziany jest dłuższy postój i odpoczynek przy grillu z kiełbaskami. Powrót do Świdnicy nastąpi między godzinami – 14.00 – 15.00. Start przewidziano punktualnie o godz. 8.00 spod Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ulicy Śląskiej 35.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników. Organizatorzy zapewniają opiekę pilota, kamizelki odblaskowe, ubezpieczenie PZU oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru (dla pierwszych 8 osób).

Zapisy i informacje na temat rajdu w Informacji Turystycznej ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), Tel. 74/852-02-90 lub mailowo [email protected]

/Informacja Turystyczna w Świdnicy/

Poprzedni artykułBudowa świetlicy w Jaskulinie rozpoczęta
Następny artykułNajmłodsi rozpoczęli zabawę w „Mieście Dzieci” [FOTO]