Strona główna 0_Slider Food Truck Show w Galerii Świdnickiej

Food Truck Show w Galerii Świdnickiej

0

Burgery, frytki i pizza, ale też owoce morza, chińskie pierogi, a także gofry, lody, donuty – restauracje na kółkach, czyli food trucki zawojowały polskie miasta i stały się obowiązkowym elementem ich krajobrazu. W dniach 5 i 6. sierpnia w Galerii Świdnickiej odbędzie się druga edycja imprezy – Food Truck Show. Odbiór zeszłorocznej edycji był tak pozytywny, że postanowiliśmy zorganizować imprezę również w tym roku – tłumaczy Kamil Janicki, kierownik ds. marketingu Galerii Świdnickiej.


Food Truck Show to świetna okazja do skosztowania kuchni z różnych zakątków świata. Przed Galerią Świdnicką w Świdnicy 5 i 6 sierpnia stanie kilkanaście food trucków z najróżniejszymi przysmakami. Food Truck Show to nie tylko jedzenie, ale również sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną, czas oczekiwania na jedzenie umilać będzie m.in. muzyka na żywo.

Znajdzie się również coś dla najmłodszych, na dzieci czekać będą dmuchańce, malowanie buziek, a animatorzy zorganizują gry i zabawy dla maluchów.

Food trucki otwarte będą w sobotę 5. sierpnia w godzinach 12.00 – 20.00 oraz w niedzielę 6. sierpnia w godzinach 12.00 – 18.00. Atrakcje dla najmłodszych dostępne będą w sobotę i w niedzielę w godzinach 12.00 – 18.00. Galeria Świdnicka rekomenduje i zaprasza!

Poprzedni artykułWakacyjne „domy na kółkach” znów w Świdnicy
Następny artykułW sobotę decydujące starcia w ramach Silesian Cup [FOTO, VIDEO]