Strona główna 0_Slider Artystyczne pożegnanie wakacji

Artystyczne pożegnanie wakacji [FOTO]

0

W Galerii Świdnickiej powstają wyjątkowe, malowane wspomnienia z tegorocznego lata. Mali artyści na obrazach upamiętniają najpiękniejszy swój dzień wakacji. Wszystkie prace stworzą powakacyjną wystawę. Oprócz warsztatów plastycznych na dzieci czekały dziś także zabawy taneczne i występy zespołu „Bugojno” z Bośni. „Pożegnanie wakacji” zakończy się w niedzielę.

Galeria Świdnicka zaprosiła dzieci do artystycznego „Pożegnania wakacji” ze słodkimi upominkami. Najmłodsi mieszkańcy Świdnicy przez kilka godzin malowali letnie wspomnienia. Obrazy upamiętniające najpiękniejszy dzień wakacji będzie można obejrzeć na wystawie.

Oprócz warsztatów plastycznych na dzieci czekały dziś także występy zespołu „Bugojno” z Bośni, zaproszonego do Świdnicy przez Stowarzyszenie Miłośników Tańca „Jubilat”, w ramach VII edycji „Straganu Kultury”. Artyści z Bośni zaprezentowali barwne widowisko, a także zachęcali do udziału w zabawach tanecznych.

„Pożegnanie wakacji” z Galeria Świdnicką zakończy się w niedzielę, 27 sierpnia o godz. 14.00. Na scenie tym razem wystąpi świdnicki Zespół Tańca Narodowego i Estradowego „Krąg”, który również zaprosi zgromadzonych gości do wspólnej, tanecznej zabawy.

/red./
Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułBezpłatne badania w teatrze [FOTO]
Następny artykułPiłkarze Polonii-Stali walczą z MKP Wołów [RELACJA LIVE]