Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Lipiec zaczyna się słoneczną pogodą, ale na szczęście nie upałem. W tak sprzyjających okolicznościach warto pomyśleć o wycieczce, odpoczynku na trawie i rozpieszczaniu kulinarnym bliskich. Autorzy cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl śpieszą z podpowiedziami, jak umilić weekend.

Letnie bogactwo warzyw i owoców zachęca do kulinarnych szaleństw. O nudzie nie ma mowy także w kuchni Penelopy, która – jak sama przyznaje – właśnie poddała się urokowi bobu. Na Czytelników Swidnica24.pl w cyklu Czary Penelopy czeka przepis na pastę do kanapek z udziałem tego właśnie warzywa. Po szczegóły zapraszamy do działu Kuchnia.

Jak znaleźć czas na czytanie w tak piękną pogodę? Przyjemności można kumulować! Spacer lub wycieczka mogą zostać z powodzeniem połączone ze stworzeniem kącika czytelniczego np. na nad świdnickim zalewem. Przy okazji można pochwalić się świetnym pomysłem na „transport” ulubionej lektury. Beata Norbert twórczo rozwija pomysł na okładkę z uszami, która pozwoli donieść książkę nienaruszoną w dowolne miejsce. Więcej w dziale Refleksje.

Z rodziną Małków zapraszamy do odwiedzenia Zielonej Góry. Co prawda odcinek „Małków w podróży” dotyczy raczej końca lata, ale już dzisiaj można zrobić rekonesans w polskiej stolicy wina. Bardzo szczegółowy, pełen humoru i praktycznych podpowiedzi opis wycieczki do Zielonej Góry znajdą Państwo z dziale Turystyka.

Udanego weekendu!

Redakcja

Poprzedni artykułMałki w podróży: Zielona Góra i winobranie
Następny artykułZ przedszkolakami o terroryzmie