Strona główna 0_Slider Tragiczny wypadek na 35-tce

Tragiczny wypadek na 35-tce [FOTO]

5

Na drodze krajowej nr 35 ok. 19.15 nieopodal miejscowości Strzelce doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Kabina samochodu ciężarowego spłonęła. Zginął kierowca osobówki – podaje policja.

Zdjęcie Koba Photography

Zderzyły się samochód osobowy Ford Focus i DAF z naczepą, jadący z ładunkiem. Kierujący Fordem poniósł śmierć na miejscu, jeszcze nie został wydobyty z pojazdu. Spłonęła kabina Tira, 60-letni kierowca zdołał uciec.

Droga jest zablokowana. Są objazdy.

Zdjęcia Artur Ciachowski

Zdjęcia KOBA Photography

 • Misza

  Kolejny wypadek!!
  Może czas żeby policja rozpoczęła kontrole prędkości w tym rejonie?
  Na co czekają?

  • antek

   Ciężarówka 70 km/h, osobowy tyle samo i efekt podobny. To nie prędkość jest winna tylko totalne odmóżdżenie wielu kierowców

 • Paweł Jabłoński

  Kilkaset metrów dalej przy tej szosie stoi od dawna mały granitowy krzyż na którym napisano; Jurkowi Przyjaciele Koledzy….

 • Wiktor Lis

  Słuchajcie. Przyczyny wypadków drogowych są różne- głównie prędkość i “odmóżdżenie” jak to ktoś napisał ale także nagła awaria samochodu, zaśnięcie bądź zasłabnięcie za kierownicą….tak więc nie ma co generalizować…Ja akurat dwa razy dziennie jeżdżę tą drogą od ładnych kilku lat, znam większość samochodów, które w tych godzinach co ja jeżdżą do pracy i wiecie co ? Jak widzę np seledynowe Audi A3 na rejestracjach DB to z góry wiem, że cymbał będzie wyprzedzał kolumnę aut “na trzeciego” i na czołówkę. Jest też kilka innych takich aut. Po prostu jak ktoś jest debilem to nie powinien jeździć. Najśmieszniejsze jest to, że wielu z tych tzw “piratów” to z wyglądu są ludzie po 40- stce jeżdżący dobrymi autami a nie małolaty starym Kadetem…

  • Obserwator

   Zadzwoń na 112, zgłoś seledynowe Audi, znajdą, docenią finansowo. Ja już parę razy tak zrobiłem, taki mały wkład do poprawy bezpieczeństwa.