Strona główna Sport Piłka nożna Ostatnie mecze sparingowe naszych drużyn

Ostatnie mecze sparingowe naszych drużyn

0

Za naszymi piłkarzami reprezentującymi kluby z powiatu świdnickiego przedsezonowe gry kontrolne. Poniżej prezentujemy uzyskane wyniki.

Jak już pisaliśmy bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Polonii-Stali Świdnica, którzy po hat-tricku Roberta Myrty i trafieniu Szymona Tragarza pokonali Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:1. O tym spotkaniu więcej pisaliśmy tutaj: http://swidnica24.pl/pewna-wygrana-polonii-stali-swidnica-z-zamkiem-foto/.

Udanie zaprezentowali się także piłkarze LKS-u Bystrzyca Górna występujący na co dzień w wałbrzyskiej klasie okręgowej. Podopieczni Jerzego Żądło bez większych problemów pokonali Venus Nowice (klasa A) 8:2. Czwartoligowy AKS Strzegom bezbramkowo zremisował na wyjeździe z innym czwartoligowcem Górnikiem Wałbrzych, a Karolina Jaworzyna Śląska (IV liga) uległa 1:3 ligowemu rywalowi Nysie Kłodzko. Sporo goli padło w pojedynku Gromu Witków i Unii Jaroszów. Ostatecznie lepsi okazali się witkowianie wygrywając 4:3.

 

Poprzedni artykułTWG: Startuje walka o medale w hokeju na rolkach
Następny artykułOSiR Świdnica zaprasza na sierpniowe zajęcia tenisowe