Strona główna 0_Slider Oddaj swój głos i pomóż młodym piłkarzom Polonii-Stali Świdnica!

Oddaj swój głos i pomóż młodym piłkarzom Polonii-Stali Świdnica!

0

Trwa głosowanie w ramach II edycji programu budżetu obywatelskiego dla inicjatyw sportowych i turystycznych Aktywny Dolny Śląsk. W grupie projektów znalazła się propozycja Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica odnośnie organizacji cyklu turnieju piłkarskich w kategoriach wiekowych od skrzata do trampkarza (6-14 lat). Biało-zieloni proszą o głosy zawodników, rodziców, kibiców i wszystkich świdniczan!

Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 30 lipca. Polonia-Stal Świdnica pomyślnie przeszła pierwszą fazę konkursu i teraz liczy na głosy kibiców. W głosowaniu może wziąć udział każda osoba powyżej 16. roku życia zamieszkująca teren Dolnego Śląska. Aby oddać swój głos należy wejść na stronę: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania. Następnie należy znaleźć projekt nr 39 – „Polonia-Stal Świdnica. Cykl turniejów piłkarskich od skrzata do trampkarza”, wpisać swoje dane i nr kontaktowy. Na podany numer telefonu przyjdzie bezpłatny kod weryfikacyjny, który należy przepisać w odpowiedniej rubryce i zakończyć całą procedurę. Głos można oddać tylko raz.

Portal Swidnica24.pl dołącza się do apelu o pomoc w głosowaniu na projekt nr 39 Budżetu Obywatelskiego Aktywny Dolny Śląsk i pomoc młodym piłkarzom Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. 

Regulamin dostępny na stronie organizatora:
Informujemy, że już od dnia 17 lipca od godziny 8:00 rozpocznie się głosowanie nad złożonymi wnioskami II Edycji Budżetu Obywatelskiego Aktywny Dolny Śląsk.

Głosować będzie można tylko i wyłącznie przez Internet – za pomocą portalu aktywny.dolnyslask.pl, na którym będzie dostępny specjalny formularz do głosowania.

Każdy mieszkaniec Województwa, który ukończył 16 lat będzie mógł zagłosować na dowolny projekt, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Każdy głoś będzie potwierdzony bezpłatnym kodem sms wysłanym na podany numer telefonu komórkowego (otrzymany kod sms będzie trzeba wpisać do formularza, aby poprawnie oddać swój głos).

Z jednego numeru telefonu będzie można potwierdzić 3 głosy oddane przez 3 różne osoby (nr PESEL można wpisać tylko raz). Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

Głosowanie zakończy się 30 lipca 2017 r. o godzinie 23:59.

Serdecznie zapraszamy do głosowania!

Poprzedni artykułZatrzymany po pościgu
Następny artykułNowy asfalt już jest [FOTO]