Alkohol różnych marek, biżuteria, numizmaty, pieniądze w obcej walucie to mienie, które padło łupem 37-latka. Podejrzany zabrał wszystko, co wpadło mu w ręce i uciekł, ale długo zdobyczą się nie nacieszył.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do domu jednorodzinnego na terenie gminy Świdnica. Mężczyzna pod nieobecność właścicieli wszedł do wnętrza domu, po uprzednim siłowym wyważeniu bramy garażowej, skąd ukradł 11 sztuk butelek z alkoholem różnych marek, dwa numizmaty, monety w obcej walucie, złotą biżuterię. Skradzione mienie odzyskano w całości. 37-letni mieszkaniec gminy usłyszał już zarzuty w tej sprawie i za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.
/Źródło KPP w Świdnicy/
![Blisko 5,4 mln złotych na nowe drogi rowerowe w gminie Świdnica. Na jednym odcinku prace już trwają [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/gmina-Swidnica-nowe-sciezki-rowerowe-2026.06.01-3-238x178.jpg)




![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/mp-Trybunalska-1-100x75.jpg)
![Jaroszów. Pożar butli gazowej w budynku mieszkalnym [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Jaroszow-pozar-butli-gazowej-2026.05.30-0-100x75.jpg)

