Strona główna 0_Slider Kolorowe „Lato na podwórkach” znów w Świdnicy

Kolorowe „Lato na podwórkach” znów w Świdnicy

0

Świdniccy animatorzy po raz kolejny będą odwiedzać dzieci na podwórkach w centrum Świdnicy. W programie kolorowego „Lata na podwórku” nie brakuje gier, zabaw sportowych, zajęć plastycznych, potańcówek, pikników, plenerowych pokazów bajek i wiele innych atrakcji. Pierwsza podwórkowa wizyta już dziś, a następne – tradycyjnie będą zapowiadały plakaty z żółtym misiem.
Druga już edycja kolorowego „Lata na podwórku” rozpoczyna się dziś na ul. Pułaskiego.  W ramach projektu po raz kolejny świdniccy animatorzy przez całe lato będą odwiedzać dzieci na podwórkach w centrum Świdnicy. W programie z pewnością nie zabraknie gier podwórkowych, zabaw sportowych, teatru, zajęć plastycznych, potańcówek, pikników, plenerowych pokazów bajek i wiele innych atrakcji.
Jak zapewniają animatorzy, czas spędzony z dziećmi na podwórkach przynosi wiele radości, miłych zaskoczeń i satysfakcji. Jest to i dla nich, i przede wszystkim dla dzieci niezapomniana przygoda.

Podwórkowe spotkania zapowiadają plakaty z charakterystycznym żółtym misiem.
„Lato na podwórku” to projekt, który powstał z inicjatywy świdnickich animatorów i samych mieszkańców. Dzięki niemu w okresie wakacyjnym wybrane podwórka wypełniają się kulturą, zabawą i śmiechem. Do tej pory skorzystało z niego ponad 200 dzieci.

Organizatorzy zachęcają do przyłączenia się do projektu. Osoby zainteresowane wolontariatem więcej informacji mogą uzyskać dzwoniąc pod numer 530165873 lub wysyłając maila na adres – [email protected]

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Carpe Diem, Fundację Ładne Historie, Fundację PZU i Gminę Miasto Świdnica.

/oprac./

Poprzedni artykułNowy basen coraz bliżej
Następny artykułStówka za wino