Strona główna Temat dnia Kolejny Weekend Miłych Gestów przed nami

Kolejny Weekend Miłych Gestów przed nami

0

Podobnie jak Czarny Piątek jest świętem wielkich sklepów proponujących swoim klientom wyjątkowo okazyjne promocje, następująca po nim sobota stała się dniem zakupów w małych sklepikach. Tysiące drobnych kupców, restauracji, spa, a nawet pralni chemicznych w całych Stanach Zjednoczonych oferuje produkty i usługi w bardzo atrakcyjnych cenach to Small Business Saturday!

Od czwartku 06 lipca do soboty 08 lipca Stowarzyszenie Kaduceusz zaprasza wszystkich Świdniczan, którym nie jest obojętna lokalna przedsiębiorczość i społeczność, do wzięcia udziału w Akcji Weekend Miłych Gestów – która inicjuje akcję Kupuję Lokalnie – Wspieram Mały Biznes. Członkowie Stowarzyszenia to lokalnie działające sklepy, kawiarnie, restauracje, apteki oraz punkty usługowe, które przygotowały szereg niespodzianek – „Miłych Gestów” dla Świdniczan. Podczas Weekendu Miłych Gestów w ponad 30 lokalizacjach ścisłego centrum miasta na klientów czekać będą drobne upominki, dodatki, rabaty i promocje dostępne dla wszystkich, którzy tego dnia je odwiedzą.

Stowarzyszenie Kaduceusz co miesiąc organizuje Akcję Kupuj Lokalnie. Weekend Miłych Gestów jest dla nas, lokalnych przedsiębiorców szansą, że klienci przytłoczeni lawiną zniżek w centrach handlowych i sklepach internetowych, przypomną sobie o sklepikach czy restauracjach w Rynku. Gotówka wydana w sklepie, piekarni, u optyka czy w restauracji wspiera lokalny biznes. Naszym celem jest namawianie świdniczan aby wspierali rodzimą gospodarkę i współtworzyli klimat starówki świdnickiej, bo zakupy w małym lokalnym sklepie mają kilka zalet – po pierwsze, co chyba najbardziej oczywiste, jest blisko, więc oszczędzamy czas i paliwo. Po drugie, często możemy liczyć na lepszą jakość niż w sieciowych punktach (ta zawsze się obniża, gdy sieć się rozrasta), a po trzecie – znamy naszego sprzedawcę (a być może także i właściciela). Nie mówiąc o rozwoju lokalnej społeczności – kto z nas ma tuż „za rogiem” w Rynku knajpkę ze świetnym jedzeniem i wiecznie uśmiechniętą obsługą?– mówi Prezes Stowarzyszenia Anna Łaniewska-Radaj.

Akcja Weekend Miłych Gestów – wspierajmy lokalny biznes potrwa od 06 do 08 lipca. Przez 3 dni co miesiąc lokalni kupcy, restauratorzy, punkty usługowe, piekarnie, biura podróży rozdają rabaty: szukaj w witrynie pomarańczowego plakatu KUPUJĘ LOKALNIE! Zapraszamy do punktów oznaczonych plakatem Kupuję Lokalnie!

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCo grają w kinie [REPERTUAR CINEMA3D]
Następny artykułSukces świdnickiego policjanta. Ukończył morderczy bieg we Włoszech [FOTO]