Strona główna Wydarzenia Świdnica Jak pozyskać fundusze unijne?

Jak pozyskać fundusze unijne?

0

Eksperci podzielą się wiedzą jak pozyskać środki z Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Szkolenie skierowane do instystucji i organizacji zaplanowano 4 sierpnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy.

Urząd Miejski w Świdnicy wspólnie z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy we Wrocławiu zapraszają na szkolenie z cyklu „Akademia Inspiracji DWUP”. Spotkanie adresowane jest do instytucji i organizacji zainteresowanych pozyskaniem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Spotkanie prowadzone będzie przez ekspertów, którzy przedstawią potencjalnym projektodawcom zaplanowane na 2017 rok działania / konkursy wdrażane przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Szkolenia odbędzie się w piątek, 4 sierpnia o godz. 13.00 w sali konferencyjnej USC w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 47.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są na formularzu, który należy przesłać na adres – [email protected] Swoją obecność należy potwierdzić do czwartku, 3 sierpnia do godz. 10.00.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy, pod nr tel. 74/856 28 89.

TUTAJ znajdziesz formularz zgłoszenia.

/Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy UM Świdnica/

Poprzedni artykułBańkowe szaleństwa w parku [FOTO]
Następny artykułFolklor, egzotyka i trochę popu już wkrótce w Strzegomiu