Strona główna Wydarzenia Świdnica Wkrótce letni rozkład jazdy miejskich autobusów

Wkrótce letni rozkład jazdy miejskich autobusów

0

Od najbliższego poniedziałku, 26 czerwca, do końca wakacji autobusy MPK Świdnica będą jeździć w dni powszednie ze zmniejszoną częstotliwością. Rozkłady jazdy uwzględniają już opóźnienia, jakie wywołują liczne objazdy.


Kursy sobotnie oraz w niedzielę i święta pozostają w czasie wakacji bez zmian. Utrzymane zostały też kursy do Lubachowa przez Modliszów, co latem może stanowić ciekawy pomysł na wypad za miasto i wędrówkę po okolicy.

Przy okazji zmiany rozkładu jazdy MPK będzie testować poprawione diagramy: Zgodnie z sugestiami, kolory zostały nieco stonowane, choć nie zrezygnowano z czerwieni i żółci, jako barw firmowych i kolorów heraldycznych Świdnicy. Maksymalnie została też powiększona czcionka, aby poprawić czytelność, zwłaszcza dla osób starszych.

Po uwzględnieniu ewentualnych uwag do formy i czytelności diagramów, po wakacjach na przystankach powinny pojawić się rozkłady w wersji docelowej. Uwagi można zgłaszać w Dziale Przewozów pod numerem 74 851 81 42 lub mailowo: [email protected]

/MPK Świdnica/

Poprzedni artykułZwiązek negatywnie o kandydatce na dyrektorkę MBP
Następny artykułPiłkarskie podsumowanie sezonu 2016/2017 [klasa A i B]