Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarskie podsumowanie sezonu 2016/2017

Piłkarskie podsumowanie sezonu 2016/2017 [klasa A i B]

0

W drugiej części naszego podsumowania piłkarskiego prezentujemy końcowe tabele rozgrywek seniorskich na boiskach klasy A i B.

Awans na wyższy szczebel rozgrywkowy wywalczyli mistrzowie swoich grup.

Tabela klasy A – grupa I:
1. Orzeł Lubawka – 24 – 56 – 96:42
2. Biały Orzeł Mieroszów – 24 – 53 – 63:30
3. Pogoń Pieszyce – 24 – 52 – 57:23
4. Unia Bogaczowice – 24 – 41 – 62:54
5. Sudety Dziećmorowice – 24 – 35 – 58:52
6. Czarni Wałbrzych – 24 – 34 – 61:61
7. Włókniarz Głuszyca – 24 – 33 – 46:48
8. Boxmet Piskorzów – 24 – 32 – 48:55
9. Iskra Witków Śląski – 24 – 31 – 61:71
10. Victoria II Świebodzice – 24 – 30 – 35:50
11. Kłos Lutomia – 24 – 21 – 39:85
12. KS Walim – 24 – 20 – 52:66
13. Skalnik Czarny Bór – 24 – 12 – 28:69

Tabela klasy A – grupa II:
1. Granit Roztoka – 26 – 64 – 121:40
2. Unia Jaroszów – 26 – 48 – 52:53
3. LKS Wiśniowa – 26 – 47 – 64:49
4. Ślężanka Tąpadła – 26 – 44 – 71:49
5. Cukrownik Pszenno – 26 – 43 – 60:36
6. Płomień Makowice – 26 – 42 – 60:51
7. Delta Słupice – 26 – 40 – 65:58
8. Darbor Bolesławice – 26 – 39 – 57:63
9. Wenus Nowice – 26 – 39 – 57:42
10. Czarni Sieniawka – 26 – 36 – 58:66
11. Błękitni Słotwina – 26 – 24 – 55:72
12. Herbapol Stanowice – 26 – 21 – 45:56
13. Zryw Łażany – 26 – 16 – 39:103
14. Zieloni Mrowiny – 26 – 15 – 34:100

Tabela klasy B – grupa I:
1. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 26 – 69 – 150:25
2. Wierzbianka Wierzbna – 26 – 62 – 94:34
3. Podgórze Wałbrzych – 26 – 58 – 84:31
4. MKS II Szczawno Zdrój – 26 – 50 – 84:48
5. Nysa Kłaczyna – 26 – 44 – 61:55
6. Sokół Kostrza – 26 – 40 – 88:66
7. Zagłębie Wałbrzych – 26 – 38 – 74:47
8. LKS Piotrowice Świdnickie – 26 – 36 – 63:58
9. Orzeł Witoszów – 26 – 34 – 64:76
10. Tęcza Bolesławice – 26 – 31 – 54:66
11. Grom Panków – 26 – 27 – 71:87
12. Błyskawica Kalno – 26 – 12 – 25:106
13. Płomień Dobromierz – 26 – 11 – 50:116
14. Huragan Olszany – 26 – 7 – 24:171

Tabela klasy B – grupa II:
1. LKS Marcinowice – 24 – 62 – 102:27
2. LKS Gilów – 24 – 58 – 140:34
3. LKS II Bystrzyca Górna – 24 – 54 – 72:29
4. Flamenco Zebrzydów – 24 – 47 – 97:28
5. Gryf Burkatów – 24 – 41 – 90:64
6. Błękitni Owiesno – 24 – 41 – 79:55
7. Zgoda Grodziszcze – 24 – 36 – 62:50
8. Sparta Oleszna – 23 – 35 – 75:69
9. Sparta Ostroszowice – 24 – 27 – 46:77
10. Płomień Sokolniki – 24 – 27 – 59:61
11. Dąb Mościsko – 24 – 14 – 42:126
12. Rawa Boleścin – 24 – 7 – 41:153
13. Herkules Bojanice – 23 – 0 – 19:151