Strona główna 0_Slider Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Przed Państwem nowe wydanie Magazynu Swidnica24, którego autorzy zaproszą Was do pobliskiego Zamku Książ, by po chwili poczęstować specjalnościami kuchni greckiej. Dowiecie się, jaki najczęściej popełniany błąd przez rodziców niszczy psychikę dziecka, oraz co wspólnego ma płyn do płukania ust z piętami. To i wiele więcej znajdziecie w cotygodniowym Magazynie. Zapraszamy!

„Cudze chwalicie, swego nie znacie (…)” Można odbyć kilka dalekosiężnych podróży, a nie wiedzieć, jakie atrakcje kryją się tuż za rogiem. Zwykle po prostu odwiedzamy okoliczne miejsca bez wgłębiania się w ich historie. Małki w podróży pięknie ją opowiadają. Tym razem są w Książu. Zapraszamy do działu Turystyka.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch zaprasza na wieczór grecki. Wyczarowała same wspaniałości, którymi z powodzeniem można poczęstować gości. Jedno jest pewne, ten wieczór na długo zapadnie im w pamięci. Wszystkiego dowiecie się w dziale Kuchnia.

Jest ogromnie prawdopodobne, że jako rodzice popełniacie Ten błąd, a skutki są fatalne. Koniecznie dowiedzcie się więcej w dziale Dziecko.

Bez to moje ukochane kwiaty. Wyglądają przepięknie, a jeszcze lepiej pachną. Beata Norbert też ma do niego słabość, a to, co potrafi z niego zrobić przyprawia o zawrót głowy. Wszystko w dziale Refleksje.

Jakie są najlepsze kosmetyki? Te wyczarowane w zaciszu własnej kuchni! W dziale Kobieta kilka rytuałów, które każda kobieta powinna znać i stosować.

 

Zaprasza redaktor prowadząca Magazyn Swidnica24.pl Anna Popis
[email protected]

Poprzedni artykułOłówek Pawła: 60 lat minęło…
Następny artykułTruskawkowy Księżyc nad Świdnicą [FOTO]