Strona główna 0_Slider Wakacyjne kino z CINEMA3D

Wakacyjne kino z CINEMA3D [KONKURS]

0

Wakacje właśnie się zaczęły. Pośród różnych wakacyjnych planów i aktywności warto zwrócić uwagę na to, co ma do zaproponowania kino CINEMA3D. Właśnie najnowsza propozycja dla najmłodszych zainspirowała nas do postawienia pytania w comiesięcznym konkursie, w którym stawką jest pula 10 biletów na lipcowe seanse.

Kinowy przebój o dziwacznych istotach zwanych Minionkami doczekał się już trzeciej części, która zbiera pozytywne recenzje. Nie mogło więc być inaczej – pytanie konkursowe związane jest właśnie z najnowszą częścią historii o Minionkach: Który znany polski komik użyczył głosu jednemu z bohaterów „Gru, Dru i Minionki”? Proszę podać jego imię i nazwisko oraz postać, którą dubbinguje.

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres [email protected] do środy 28 czerwca – rozwiązanie konkursu na portalu w czwartek 29 czerwca. W mailu poza odpowiedzią powinny znaleźć się także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgoda na przetwarzanie danych w przypadku wygranej. Powodzenia!

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułMarsjanie Opole ze złotem Mistrzostw Polski! [FOTO]