Strona główna Sport Piłka nożna W sobotę derby powiatu: Victoria Świebodzice – Polonia-Stal Świdnica

W sobotę derby powiatu: Victoria Świebodzice – Polonia-Stal Świdnica [LIVE, ZAPOWIEDŹ WEEKENDU]

0

W decydującą fazę wchodzą rozgrywki piłkarskie toczone w IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Przed nami kolejne serie spotkań. Ciekawie będzie w Świebodzicach, gdzie w czwartoligowych derbach miejscowa Victoria podejmie Polonię-Stal Świdnica. Z tego meczu przeprowadzimy relację live – sobota, 3 czerwca, godz. 17.00!

28. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Bielawianka Bielawa – Pogoń Oleśnica 3 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Piast Nowa Ruda 3 czerwca, 17:00
MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 czerwca, 17:00
Orzeł Sadowice – Sokół Wielka Lipa 3 czerwca, 17:00
Unia Bardo – Sokół Marcinkowice 3 czerwca, 16:30
Victoria Świebodzice – Polonia-Stal Świdnica 3 czerwca, 17:00
Wiwa Goszcz – GKS Kobierzyce 3 czerwca, 15:00
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Foto-Higiena Gać 3 czerwca, 11:00

28. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
AKS Strzegom – Apis Jędrzychowice 3 czerwca, 13:00
Piast Wykroty – Włókniarz Mirsk 3 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz – Orkan Szczedrzykowice 3 czerwca, 17:00
Sparta Grębocice – Nysa Zgorzelec 4 czerwca, 17:00
Stal Chocianów – Lotnik Jeżów Sudecki 3 czerwca, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka – Karkonosze Jelenia Góra 3 czerwca, 17:00
Zamet Przemków – Granica Bogatynia 3 czerwca, 17:00
Zagłębie II Lubin – Chrobry II Głogów 3 czerwca, 11:00

28. kolejka klasy okręgowej:
Grom Witków – Zdrój Jedlina Zdrój 3 czerwca, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – LKS Gola Świdnicka 3:0 (wo)
Victoria Tuszyn – Nysa Kłodzko 3 czerwca, 17:00
MKS Szczawno Zdrój – Zjednoczeni Żarów 3 czerwca, 17:00
Pogoń Duszniki Zdrój – Unia Złoty Stok 3 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce – Iskra Jaszkowa Dolna 4 czerwca, 17:00
LKS Bystrzyca Górna – Niemczanka Niemcza 3:0 (wo)
Orlęta Krosnowice – Piławianka Piława Górna 3 czerwca, 17:00

23. kolejka klasy A – grupa I:
Czarni Wałbrzych – Victoria II Świebodzice 4 czerwca, 17:00
Iskra Witków Śląski – KS Walim 3 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów – Kłos Lutomia 4 czerwca, 11:00
Orzeł Lubawka – Włókniarz Głuszyca 4 czerwca, 16:00
Pogoń Pieszyce – Biały Orzeł Mieroszów 3 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór – Sudety Dziećmorowice 4 czerwca, 17:00

23. kolejka klasy A – grupa II:
Czarni Sieniawka – Błękitni Słotwina 3 czerwca, 16:00
Płomień Makowice – Cukrownik Pszenno 3 czerwca, 17:00
Zryw Łażany – Darbor Bolesławice 4 czerwca, 11:00
Delta Słupice – Ślężanka Tąpadła 3 czerwca, 17:00
Granit Roztoka – Wenus Nowice 3 czerwca, 17:00
Herbapol Stanowice – Unia Jaroszów 3 czerwca, 16:00
LKS Wiśniowa – Zieloni Mrowiny 3 czerwca, 17:00

24. kolejka klasy B – grupa I:
Podgórze Wałbrzych – Sokół Kostrza 4 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz – Błyskawica Kalno 4 czerwca, 11:00
Tęcza Bolesławice – Orzeł Witoszów 4 czerwca, 11:00
Grom Panków – Huragan Olszany 4 czerwca, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój – Nysa Kłaczyna 4 czerwca, 11:00
Zagłębie Wałbrzych – LKS Piotrowice Świdnickie 4 czerwca, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna 4 czerwca, 17:00

24. kolejka klasy B – grupa II:
Sparta Ostroszowice – LKS II Bystrzyca Górna 4 czerwca, 16:00
Dąb Mościsko – Rawa Boleścin 4 czerwca, 14:00
Płomień Sokolniki – Herkules Bojanice 4 czerwca, 11:00
LKS Gilów – Gryf Burkatów 4 czerwca, 11:00
Flamenco Zebrzydów – LKS Marcinowice 4 czerwca, 11:00
Sparta Oleszna – Błękitni Owiesno 4 czerwca, 13:00