Strona główna 0_Slider „Łączy nasTrójka” – piknik edukacyjny w III LO

„Łączy nasTrójka” – piknik edukacyjny w III LO

0

Już od dzisiaj kolejna edycja Pikniku edukacyjnego, który III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy organizuje wspólnie z działającym na terenie szkoły Stowarzyszeniem Sympatyków i Absolwentów Trójki „SATelita“. Świdnicka szkoła zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy.

Zdjęcie archiwalne

Program wydarzenia obejmuje dwa dni działań. 8 czerwca to warsztaty i konkursy dla młodzieży. Natomiast 9 czerwca  od godz. 12.00 organizatorzy zapraszają na piknik wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół Trójki oraz mieszkańców miasta i powiatu. – Tego dnia wręczymy nagrody i zaprezentujemy dokonania uczestników warsztatów i konkursów. Będą one realizowane w 5 kategoriach: poetyckiej, muzycznej, plastycznej, fotograficznej i sportowej (regulaminy i karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.lo3.net.pl) – zachęcają organizatorzy i dodają – Zależy nam na tym, aby utalentowani uczestnicy konkursów zaprezentowali swoje uzdolnienia i efekty własnej pracy szerszej publiczności. Jednocześnie uczestnicy warsztatów będą mieli niebywałą możliwość wymiany własnych doświadczeń, a także skorzystają z oferty zaproponowanej przez prowadzących warsztaty i tym samym poszerzą swoją znajomość pasjonującej ich dziedziny.

Mamy nadzieję, że czerwcowy piknik ponownie stanie się znakomitą okazją do twórczego spotkania w Trójce, które poprzez tę niestandardową formę edukacji pozaszkolnej zachęci uczestników do własnych, kreatywnych działań. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursach i pikniku – niech połączy „nasTrójka“ – zachęca dyrektor Krzysztof Frączek.