Strona główna 0_Slider Wygrażał nożem przechodniom

Wygrażał nożem przechodniom

0

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na kilku świdnickich ulicach wygrażał przechodniom nożem tapicerskim. Na razie nie wiadomo, czy jest to zdrowa psychicznie osoba.

O zagrożeniu zawiadomiła kobieta, która widziała mężczyznę chodzącego od ulicy Długiej przez Spółdzielczą do al. Niepodległości z nożem tapicerskim. Miał kierować wobec przechodniów groźby. – Mężczyzna został do nas przywieziony, rzeczywiście ma przy sobie nóż. Na razie ustalamy, co się dokładnie wydarzyło – mówi Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy.

Jak informuje oficer prasowy, mężczyzna to znany policji 32-latek ze Świdnicy. W chwili zatrzymania miał 3 promile alkoholu w organizmie i nie można go było przesłuchać. Został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

Policja poszukuje pokrzywdzonych i prosi, aby osoby, którym groził 32-latek, zgłosiły się do komendy oraz złożyły zawiadomienia. W przypadku braku takich zgłoszeń po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie zwolniony. Dotychczas żadnego zawiadomienia, poza telefonicznym wezwaniem na miejsce, nie było.

/red./

Poprzedni artykuł„Kultura fizyczna” po raz drugi
Następny artykułOddaj głos na Bębniarski Uniwersytet Młodych w Świdnicy