Tworzy magiczne pojazdy, na płótno przenosi urodę pól i łąk pod Ślężą, a pod jej ręką bezużyteczne przedmioty i materiały zyskują nowe życie. Anna Sztucka, artystka specjalizująca się w ceramice, malarstwie i assemblagu, do swojej galerii u stóp Ślęży zaprasza także wielu utalentowanych artystów. Już 20 maja kolejne spotkanie – Wiosenny piknik ze sztuką.
W stworzonej w 200-letnim domu galerii Anart będzie można obejrzeć i kupić biżuterię, ceramikę i obrazy. Atrakcją będą torty autorstwa Anny Cieślik. Piknik zacznie się 20 maja o 13.00. Galeria Anart mieści się w Białej 22, gmina Marcinowice. Szczegóły dojazdu na stronie anart-gallery.eu.


![Zaczęli od Bacha i pieśni z Narnii. Koncert włoskiego wirtuoza otworzył XI Festiwal Schlaga [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Lorenzo-Zaggia-koncert-XI-Festiwal-Schlaga-2026.06.19-14-238x178.jpg)
![Po raz dziewiętnasty wybrali najlepszą książkę. Za nami Ogólnopolska Biesiada Literacka [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/XIX-Ogolnopolska-Biesiada-Literacka-2026.06.19-43-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


